• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele miho

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.851 115 22
#2
Ja pierwszy raz o takowych słyszę. Ale chętnie popatrzę na ofertę tego producenta. Może jakiś link zapodasz?
Czy robią coś, co z punktu widzenia polskiego kolekcjonera może być ciekawe?
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.851 115 22
#4
Acha, czyli to modele ciężarówek, a nie taboru kolejowego. Ale napisano tam, że to skala 1:50, więc jakby nie nasz świat.

rurb, o tę firmę Ci chodziło?
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.851 115 22
#6
Słuchaj, pudełko zaprezentowane na aukcji wygląda jak stare pudełko firmy Prefo, zaś na nim są jakby naklejki, w tym jedna ta od przodu widoczna z napisem "miho".
Może to naklejka firmowa jakiegoś sklepu o takiej nazwie, a może firma Prefo zmieniła nazwę i dalej wypuszczali modele w tych samych pudełkach, tylko z naklejkami zasłaniającymi wcześniejszą już nieaktualną nazwę. Myślę, że to o caś takiego chodzi.
 

404W

Znany użytkownik
Reakcje
515 21 0
#7
Nie o to mi chodziło. Zabaczyłem coś takiego na ebay'u i chciałem się dowiedzieć jaka to jakość:
http://cgi.ebay.pl/ZN0183...delleisenbahnen
To trzeba tak było od razu.
Uważam, że dobrze myślisz. Czesi i Słowacy mają kilku takich pół seryjnych konwerterów. Np Krokodil. Potwierdzało by to, że jest to wagon CSD.
Natomiast nie słyszałem, by Prefo miało epizod z nazwą Miho.
 

Podobne wątki