• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

modele - lukasz87

sloth

Znany użytkownik
Reakcje
188 0 2
#2
No Łukasz widzę że pomału wchodzisz w 50:),twój nowy nabytek zapewne.
Ładny,fajny i dość ciekawy model,malowanie ciekawe.
To co tam jeszcze masz z 50,pokazuje swoją kolekcję.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
#3
Świetna Scania , 50 =tka coraz bardziej mi się podoba ale będę silny nie mam nic w tej skali i mimo waszych świetnych prezentacji nie zamierzam mieć.:ROFL:
 
M

Maverick

Gość
#4
No i kolejna prezentacja pięknego modelu w skali 1-50... jak tu się oprzeć zakupowi bo już pomału tracę sily do tego oporu i chyba wreszcię zakupię coś w tej skali :)
 
M

Maverick

Gość
#8
Coś wpanialego... Przepiękny model po prostu niesamowicie wygląda i tylko brak mi bardziej szczególowych zdjęć, na których mozna by bylo
podziwiać więcej detali tego fantastycznego modelu.:( Prosbę mam o więcej fotografii tego modelu i bardziej "calościowych" nie takich "wycinanych" a na pewno nie tylko ja bym sobie je pooglądal.
 
OP
OP
lukasz87
Reakcje
0 0 0
#9
Coś wpanialego... Przepiękny model po prostu niesamowicie wygląda i tylko brak mi bardziej szczególowych zdjęć, na których mozna by bylo
podziwiać więcej detali tego fantastycznego modelu.:( Prosbę mam o więcej fotografii tego modelu i bardziej "calościowych" nie takich "wycinanych" a na pewno nie tylko ja bym sobie je pooglądal.
Nie ma problemu postaram się zrobić więcej zdjęc modelu ale dopiero w przyszłym tygodniu bo teraz mam spakowane modele na targi Hobby i nie bardzo mi sie chce ich wypakowywać.
 
M

Maverick

Gość
#13
To jeden z piekniejszych jak nie najpiniejszy modeli WSI w 1-50 jakie widzialemdo tej pory. Cudo po prostu. Jestem ciekaw ile ten model kosztuje w Polsce i jak to nie tajemnica to napisz mi na PW chociaz.
Dzieki za dodatkowe fotki bo jest na co popatrzec i jest czego zazdroscic :)
 
OP
OP
lukasz87
Reakcje
0 0 0
#14
To jeden z piekniejszych jak nie najpiniejszy modeli WSI w 1-50 jakie widzialemdo tej pory. Cudo po prostu. Jestem ciekaw ile ten model kosztuje w Polsce i jak to nie tajemnica to napisz mi na PW chociaz.
Dzieki za dodatkowe fotki bo jest na co popatrzec i jest czego zazdroscic :)
Ja za model zapłaciłem około 250 Euro. Tylko że ja go kupiłem jak wyszedł teraz to pewnie trzeba za niego zapłacić troszke więcej ale jak byś był zainteresowany to mam kontakt do człowieka który chce sprzedać ten model i myśle że więcej jak 300 Euro by nie kosztował.

Kolejne modele z mojej kolekcji. Od tego setu zaczeła się moja przegoda ze skalą 1/50.

7.jpg


Już niedługo kolejne prezentacje modeli bo mam kilka nowości do pokazania.
 

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#15
Modele naprawde piękne - oglądałem w Poznaniu.
Czy posiadasz również modele WSI w skali 1:87?
Pytam bo te w 1:50 są wykonane perfekcyjnie,a co do 1:87 mam wątpliwości - wydają się takie zabawkowe.
 
OP
OP
lukasz87
Reakcje
0 0 0
#16
Modele naprawde piękne - oglądałem w Poznaniu.
Czy posiadasz również modele WSI w skali 1:87?
Pytam bo te w 1:50 są wykonane perfekcyjnie,a co do 1:87 mam wątpliwości - wydają się takie zabawkowe.
Tak posiadam trzy modele WSI w H0. Dwa Torben Rafn i Bolk Almelo. Kolego modele ciągników są takie sobie brak im szczegółów ale za to naczepy bardzo fajne moim zdaniem. Jeśli byłeś w Poznaniu na Hobby to były wystawione w gablotach z modelami 1/50.
 
M

Maverick

Gość
#20
Ja za model zapłaciłem około 250 Euro...
No to ceny są takie same jak u mnie w Norwegii i to mnie trochę dziwi bo każde inne skale, modele są znacznie droższe niż w Polsce i to znacznie. No i ja jednak odpuszczam sobie skale 1-50 bo zbieram modele w wielu skalach i już wydaje majątek na nie a co dopiero by bylo jakbym "wszedl" jeszcze w tą skalę to wolę nie myśleć.:D
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:50 13
Skala 1:50 12
Skala 1:50 15
Skala 1:50 92
Skala 1:50 22

Podobne wątki