• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele lokomotyw serii ST43 by jan-kol

jan-kol

Aktywny użytkownik
Reakcje
22 0 0
#1
Witam drogich kolegów.
dla rozrywki przesyłam Wam "świeże bułeczki" w postaci dwóch modeli rumunów, wykonanych od początku do końca przeze mnie-mam na myśli szczególnie malowanie i postarzenie oraz montaż .
Miłego oglądania.

IMG_7794.JPG IMG_7795.JPG IMG_7797.JPG IMG_7799.JPG IMG_7801.JPG IMG_7806.JPG IMG_7802.JPG IMG_7803.JPG IMG_7804.JPG IMG_7805.JPG IMG_7807.JPG
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
#5
Zewnętrznie wygląda świetnie. Rdza Jak dla mnie jest na 90% . Pióra wydają się być zbyt zardzewiałe, ale odcienie są fajnie dobrane. Będą wnętrza?
 
OP
OP
jan-kol

jan-kol

Aktywny użytkownik
Reakcje
22 0 0
#6
co do rdzy na piórach...może za mocno, ale przynajmniej z tego co widzę w pracy, to pióra naprawdę odstają intensywnością od reszty, ale to jest do poprawienia jeszcze. Wetrzeć troszkę czarnego pigmentu i już. Pamiętajmy, że fotografia zawsze nieco uwypukla takie rzeczy.
 

Gethvar

Znany użytkownik
Reakcje
229 4 0
#7
Piękny model, piękna patyna, ale znowu te szyby strasznie błyszczą, też by się przydało je lekko przykurzyć...
 

Gethvar

Znany użytkownik
Reakcje
229 4 0
#14
A ja mam jeszcze takie pytanie, jaki został tutaj użyty model jako baza do budowy loka, czy jeszcze jest możliwość nabycia takiego modelu bazowego?
 
OP
OP
jan-kol

jan-kol

Aktywny użytkownik
Reakcje
22 0 0
#15
To jest konwersja modelu tilliga przeciez, albo rumuna CFR albo ST43-20. Ostatnio trudno je dostać i tylko poprzez ebay.
 

darekgol

Aktywny użytkownik
Donator forum
Reakcje
400 4 1
#16

Gethvar

Znany użytkownik
Reakcje
229 4 0
#17
To jest konwersja modelu tilliga przeciez, albo rumuna CFR albo ST43-20. Ostatnio trudno je dostać i tylko poprzez ebay.
Dzięki! Właśnie o tą informację mi chodziło, obiło mi się gdzieś kiedyś że Tillig robił rumuny, ale od jakiegoś czasu nie widizałem w katalogu nic takiego i wydawało mi się ze mi się tylko wydawało...
 

Podobne wątki