• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Konrada

konrad1

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
a moze teraz cos z mojego warsztatu.
kupilem na e-bay-u tony starych piko gorlitz i czesc jest po przerobce. czekaja na lakiernika i napisy ktorych nie moge dostac.
 

Załączniki

OP
OP
K

konrad1

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#2
i jesdzcze cos. taka mala laleczka ktora jest dopiero w 10 procentach. tkt48. musze jeszcze podniesc skrzynie wodne i skompletowac armature. to byla stara br 65 ze starego piko. bardzo wdzieczny material.jeszcze czeka na podwozie od br 86 fleischmanna ktore jest juz w drodze.
bedzie miala troche''zjechane obrecze'' ale nic lepszego nie wymysle.
 

Załączniki

OP
OP
K

konrad1

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#6
ja ciagle jestem w erze analogu i mysle nad zmiana tylko ze np zestaw lentz kosztuje 300 britiszh pounds a ten jedynie 90 a sprawa jedynie o logo(prawdopodobnie )sie rozbija bo parametry praktycznie identyczne i spokojnie programuje rozne typy dekoderow.
ale to dyskusja na inny rozdzial. :roll:
 
A

Anonymous

Gość
#7
ujmując delikatnie - Bachman nie ma dobrych notowań

mimo niektórych modeli bachmana (chyba) niezłych - jest jeden kopciuch amerykański, który mnie kusi ;-)
 
OP
OP
K

konrad1

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#8
nadawaj jaki (nr kat).mam znizke bo naleze do collectors club bachman-graham farish.
faktycznie.mam kilka i niestety stare piko w niektirych przypadkach byly lepsze ale wszystko zmierza ku lepszemu. maja piekne nowe modele. mam nowy katalog i widzialem w akcji. maja fabrycznie montowany dekoder, automatycznie przelaczajacy sie z analogu na cyfre, piekne kola szprychowe(wczesniej pelne).naprawde duzy postep no i CENA. PIEKNA JUBILE CLASS TYLKO 79BP. to jakies 350pln
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 1
Tabor 12
T
Tabor 17
A
Tabor 11
H
Tabor 17

Podobne wątki