• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Modele FH-12

OP
OP
FH-12

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.929 5 1
Na samym początku dziękuję z komentarze.

Świetny model i świetna tylna belka w naczepie - pierwszy raz widzę ją na modelach Herpy! :)
Igor kiedyś prezentowałem Volvo w malowaniu Agravis i miał identyczną tylko zieloną. Te belki dedykowane były do naczep marki Fruehauf i tylko w kilku modelach je widziałem.

Pochwalisz się, jak go zdobyłeś? :)
Zdobyłem go za pośrednictwem grupy na FB "Giełda modeli samochodów /pojadów (Sprzedam/Kupię/Zamienie/Pytania/Porady)".



Zacząłem prezentować inne podkolekcje a zapomniałem o dokończeniu tego wątku. Więc dzisiaj zakończenie przygody z Koopsami na tą chwilę:

151. Scania 124L 400 Topline "Wolter Koops" (NL) Herpa

1.jpg
2.jpg


152. Scania CS Highline "Wolter Koops" (NL) Herpa

4.jpg

5.jpg


I rodzina fotografia:

3.jpg


Pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowane:

IgorS

Aktywny użytkownik
Reakcje
174 2 0
Modele świetne, a samo malowanie chyba na każdej miniaturce powoduje, że ta wygląda niesamowicie.

Zupełnie na marginiesie natomiast, na tym przykładzie widać wady modeli Herpy - zabudowa jest za niska, przez co kabina jest za wysoka. Z drugiej strony jednak, sama kabina w Scanii S też jest za wysoka, bo w zestawieniu z naczepami chłodniami lub firanami jest widocznie wyższa niż naczepy.
 
OP
OP
FH-12

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.929 5 1
Dziękuję za komentarze. Co do Koopsów to również uważam, że 4ka jest dużo lepiej wykonana, mimo gołej belki. Na temat eSki nie będę się wypowiadał bo dawno się tak nie zawiodłem...

Dziś kolejna podkolekcja w komplecie. Bardzo długo polowałem na ten model:

153. Mercedes-Benz Actros MP2 L "Rosner" (D) AWM

45547534322_19ff96d7ef_c.jpg

45597871101_f8efbe98f2_c.jpg


45597875541_36acc3cf58_c.jpg


Pozdrawiam.
 

Podobne wątki