• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Modele FH-12

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Strach się bać, wchodzić do Ciebie... :ROFL::ROFL::ROFL: Chwilę mnie nie było i masz, pięć NOWYCH stron!!! :eek: Na pierwszy ogień dwa modele DD z "puszkami". Masz te dwa, których mi brakuje... :ostrozny: Może chcesz je sprzedać lub na coś się zamienić???
PRANGL-e widzę pierwszy raz i przyznaje ,że urywa nogi w okolicy ramion. :ROFL: Na koniec Vogel, jak ja się cieszę , że ich nie zbieram i mam tylko 2 szt. :p
Chłopie, miej dla nas litość... :ROFL:
 
OP
OP
FH-12

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.929 5 1
No, no, no, czyżbyś zaczynał prezentować same Vogle teraz? :D
Kurcze, chyba staję się zbyt przewidywalny. :p No tak rozpoczynam nitkę z moimi Voglami, oczywiście wszystkich modeli nie posiadam.

Może chcesz je sprzedać lub na coś się zamienić???
Na tą chwilę nie chce pozbywać się modeli ale jakbym był zmuszony to będę wiedział do kogo się odezwać. ;)


Dziękuję za oceny. No to kolejny w kolekcji. Znów czerwony, niestety niebieskie mnie coś unikają. :/

146. DAF XF Euro6 "Vogel" (A) Herpa

43248946110_91b90178fb_c.jpg

44150318065_87f36fbc38_c.jpg


Pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowane:

Podobne wątki