• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Modele FH-12

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Herpa naprawdę potrafi zaskoczyć. Tylna belka w naczepie piękna. A i sam model, przez biały ciągnik, jest swego rodzaju rodzynkiem we flocie Fixemera. Podoba mi się.
 

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Fixemer z białym koniem pociągowym wygląda wyjątkowo, zwłaszcza na tle swoich braci w kolorze do jakich firma nas przyzwyczaiła.
Model oczywiście się podoba, a szczegóły, np. tylnej belki, potęgują to wrażenie:)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.674 67 1
Ta scania jest kapitalna zarówno model i jak ta 1:1 . Dobrze że ją mam bo bym zazdrościł . Zresztą jak dla mnie jest ona idealnym przykładem nowego stylu tuningowania ciężarówek przez Czechów . Dużo szarości , czerni i bieli , czasem pomieszane jeszcze z jakimś kolorem który kontrastował . Jest parę tak zrobionych aut i wszystkie mi się podobają .
 
OP
OP
FH-12

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.929 5 1
Dziękuję za komentarze. Dzisiejszą prezentacją zakończę chwilowo wątek firmy "Fixemer" w mojej kolekcji, teraz muszę zapolować na Actrosy w tych barwach.

123. Scania 113M 360 "Fixemer" (D) AMW/AWM

1.jpg

2.jpg



124.Scania 143M 400 Streamline "Fixemer" (D) Herpa

3.jpg

4.jpg


Wszystkie Scanie Fixemera razem:

5.jpg


Pozdrawiam.
 

Podobne wątki