• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Modele FH-12

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
No i jest pisankowo-bajkowy Polonik w Twej galerii z tylną belką, której brakuje tylko blach:) Jasne wnętrze dodaje smaczku całości:giggle:
Model stanowi fajne uzupełnienie kolekcji:)
 
OP
OP
FH-12

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.929 5 1
Dziękuję za komentarze. Nemo faktycznie jeszcze pracuje, jednak nie wydaję mi się by bywało na zlotach bo z tego co idzie zaobserwować na zdjęciach w sieci czasy świetności ma już dawno za sobą. Swoją drogą szkoda go, namieszał ten zestaw sporo w świecie tuningu ciężarówek i jak na tamte czasy był przerobiony na bardzo wysokim poziomie. Nie lubię pisanek ale u mnie Nemo jest wyjątkiem, więc musiałem go nabyć.

Dziś zaprezentuję taką skromną lawetę w malowaniu firmy Wallenius Wilhelmsen Logistics, która (jeśli chodzi o transport drogowy) prawdopodobnie została wykupiona przez francuską grupę "CAT", co za tym idzie z aut zniknęły charakterystyczne loga. W&W posiada oddział w naszym kraju.

119. Mercedes-Benz Actros MP2 L "W&W" (N) Herpa

1.jpg

2.jpg


Pozdrawiam.
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Modeo to świetna "pisanka" i kolejna, której brakuje mi w moich zbiorach :) Kultowy już model... "Lora" też bardzo ciekawa i do tego firma która ma u nas oddział. (y)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Autotransportery w tych barwach do tej pory często spotykam w moich okolicach, w większości na polskich blachach. Malowanie charakterystyczne, choć może nie powala, ale chociażby z faktu istnienia polskiego oddziału warty uwagi. A Nemo i Epoka to już dawno na zlotach nie bywają.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.558 386 20
Staruszek z tego modelu ale wykonanie bardzo dobre. Przyjemnie się ogląda takie miniaturki. Jak na tamte czasy produkcji tej miniaturki to tył naczepy zrobiony jest rewelacyjnie.
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Tak jak już koledzy pisali, rewelacyjnie wykony model jak na tamte czasy, ale i dziś, robi świetne wrażenie. Pomyśleć, że jeszcze ok. dekadę temu, samochody w tych barwach można było bardzo często zobaczyć w PL...
 

Podobne wątki