• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Modele FH-12

IgorS

Aktywny użytkownik
Reakcje
174 2 0
Lubie modele Betza za to, ze mają w zasadzie wszystkie potrzebne detale. Ten dodatkowo ma białe pasy na zderzakach, charakterystyczne dla włoskich ciężarówek i świetny grill pochodzący z limitowanego Black Edition.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
To chyba jeden z nielicznych przypadków, kiedy jednak brakuje lusterek. Bo o ile pamiętam to Actros miał charakterystyczne dla tej wersji, które montowano później w MP III. Herpa wypuściła niewiele Actrosów w tej wersji, co w połączeniu z wieloma detalami charakterysytcznymi dla Betzów z żółtych pudełek sprawia, że mamy tutaj prawdziwy rodzynek.
 

IgorS

Aktywny użytkownik
Reakcje
174 2 0
To chyba jeden z nielicznych przypadków, kiedy jednak brakuje lusterek. Bo o ile pamiętam to Actros miał charakterystyczne dla tej wersji, które montowano później w MP III. Herpa wypuściła niewiele Actrosów w tej wersji, co w połączeniu z wieloma detalami charakterysytcznymi dla Betzów z żółtych pudełek sprawia, że mamy tutaj prawdziwy rodzynek.
Widoczny na zdjęciu Actros Willi Betza to nie jest Black Edition - tak jak oryginał ma tylko założoną maskę z BE, natomiast cała reszta to standardowy MP2 - dokładka zderzaka, spojlery międzyosiowe i lusterka o tym świadczą ;).
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
Szkoda że nie zamontowałeś właśnie lusterek (Ja w większości przypadków mam tylko wsunięte bez kleju) bo Mercedes nabrał by swojego charakteru ;)
Pomijając ten fakt powiem Ci krótko, podoba mi się ten zestaw jak cholera (y)
 
OP
OP
FH-12

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.929 5 1
Dziękuję za komentarze. Do Betza dołączone są lusterka od zwykłego MP2. Dziś skromny w malowaniu model, jednak od zawsze podobały mi się włoskie cysterny, których za wiele nie ukazało się jeśli chodzi o Herpe, dlatego ten model musiał u mnie zagościć.

99. Scania R480 "Setras" (I) Herpa

(I) Setras.jpg

5.jpg


Pozdrawiam.
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.883 2 0
Scania tak jak koledzy pisali wygląda super w swojej prostocie:)ale Actros to już inna bajka chyba jeden z najładniejszych modeli WB jakie powstały po prostu rewelacja(y)gratuluję.
 

Podobne wątki