• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Modele FH-12

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Dosyć osobliwe malowanie, typowe dla ciężarówek z tamtej części europy. Mam podobne odczucia, co Bartek, ale niewiele jest modeli z tamtych stron, więc Actros jak najbardziej warty uwagi.
 

mixery

Nowy użytkownik
Reakcje
1 0 0
Zestaw zdjety z moich drog ale u ciebie spodziewal bym sie predzej Dixona z Volvem ;).

A parka Universali swietna, na pewno dwa z ciekawszych jesli chodzi o to malowanie, teraz czas na cos starszego epokowo!
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Strasznie chodziły mi po głowie te modele w starym malowaniu Angermayra. Maja w sobie coś oryginalnego, co zwraca uwagę. Jedynym mankamentem dla mnie jest naczepa, jakoś szału nie robi i tutaj plus dla nowego malowania.
 
OP
OP
FH-12

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.929 5 1
Dziękuję za komentarze. Po krótkiej przerwie powracam z prezentacjami. Na pierwszy ogień model na którym strasznie się zawiodłem a dokładnie na jego naczepie, która jest całkowicie pozbawiona detali co w przypadku tej konkretnej formy rzadko się chyba zdarza.

90. MAN TGX Euro6 XXL "Universal Transport" (D) Herpa

1.jpg

2.jpg


Pozdrawiam.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
To ten ze śmigłem ostatnio wypuszczony przez Schlutera? Ciągnik jak przystało na Universal zacny, szczególnie z terenowym zderzakiem. Ale z naczepą faktycznie dali tyłka. Jeszcze nie widziałem tej naczepy w tak gołej wersji. o_O Kogut i gabarytki trochę ratują sytuacje.
 
OP
OP
FH-12

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.929 5 1
Dziękuję za komentarze. Dokładnie to jest model ostatnio wydany ze śmigłem, więc ładunek do niego jest tylko nie ma na tą chwilę możliwości prezentacji. Dziś taki maluch:

91. MAN TGE BF3 (D) Herpa

(D).jpg

3.jpg


Pozdrawiam.
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
Bez pomalowanych elementów w postaci np klamek czy listew wygląda słabo. Chociaż sama forma tego modelu jest świetna.
dodałbym od siebie, że wszystkie niemal modele gdy nie są pomalowane, wyglądają nienaturalnie przez plastik, który, choćby najlepszy, to jednak wygląda jak plastik.
Odkryłem (pewnie odkrycie nie jest na miarę Ameryki) gdy podmalowywałem model Landcruisera, by mu diody nie przeświecały karoserii, że jak go dwustronnie machnąć akrylem (spray / aero) a potem podmalować klamki, to nabiera zupełnie innego wyrazu. Na to lakier np. błyszczący, wash a na koniec błoto - sam byłem w szoku jak to wyszło. No ale np. takiego ciągnika z kalkami już nie przemaluje. Jednak można mu chociaż podrasować to i owo, jak choćby fele, czy opony , które świecą jak psu... oczy w ciemności.
Jednak mimo wszystko, modele super.
Na koniec polecam zrobić koła skrętne - bardzo to pomaga w prezentacji.

Koguty w BF3 to jednak porażka - czarny pręt w środku - pomalowałbym go chociaż chromem i dopiero szkło nasadził.
 

Podobne wątki