• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Modele FH-12

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
No pikne to masz. :D Miniaturka w wykonaniu MM Models jak zawsze na najwyższym poziomie. Fluckingery swego czasu były częstymi gośćmi na krajowych drogach. Szczególnie ładnie wypada tutaj ciągnik, z naczepą mogli się bardziej postarać.
 

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Volvo w tej czerni i malowaniu przemawia do mnie(y) lecz naczepa nie koniecznie, ze względu na formę budowy, za którą nie przepadam. Całość jak zawsze wyszukana:)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Osobiście wolę tego Actrosa w zestawieniu z DHLem, ale to połączenie też jest ładne. Naczepa prosta, ale z drobnymi detalami od razu wygląda inaczej.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
Heisterkampy wyglądają naprawdę fajnie. Proste nieudziwnione malowanie, a i tak przyciąga wzrok na drogach. Podoba mi się taka miniaturka.
 
OP
OP
FH-12

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.929 5 1
Dziękuję za komentarze. Dziś model, którego nie planowałem kupić jednak urzekła mnie dzienna kabina i przy okazji zakupów w jednym z niemieckich sklepów nie mogłem się oprzeć.

79. DAF CF Day Cab "Bertschi" (CH) Herpa

(CH) Bertschi 3.jpg

6.jpg


Pozdrawiam.
 

Podobne wątki