• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Modele FH-12

OP
OP
FH-12

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.929 5 1
#22
Dziękuję za opinie.

23. Mercedes-Benz Actros MP1 L "Rosner" (D) Herpa

6.jpg

5.jpg

7.jpg


Pozdrawiam.
 

IgorS

Aktywny użytkownik
Reakcje
174 2 0
#23
MP1 to jeden z moich ulubionych modeli, a w połączeniu z SK drugiej generacji to już w ogóle świetny widok. Świetnym smaczkiem jest oznaczenie mocy 2535 ;-).

Teraz zostało tylko do kompletu zdobyć MP2 z AWM.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#26
No to trzeci do kompletu by się przydał ale z tego co pamiętam na naszym forum tylko Mikołaj go pokazywał :), dodam że 3 jest z AWM- u :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.548 386 20
#28
No to trzeci do kompletu by się przydał ale z tego co pamiętam na naszym forum tylko Mikołaj go pokazywał :), dodam że 3 jest z AWM- u :)
Nie tylko Marcinie, bo i ja go pokazywałem, co prawda było to ponad 4 lata temu ale... Można go zobaczyć Tu-klik.
A wracając do pokazanych modeli to razem, na wspólnej fotce wyglądają świetnie. Trzymam kciuki za zdobycie trzeciego modelu w tych barwach.(y)
 
OP
OP
FH-12

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.929 5 1
#31
Dziękuję za opinie. Na Rosnera z AWM poluję, jednak nie pamiętam kiedy ostatnio widziałem go na aukcji. :(

24. DAF CF Space Cab "Bertschi" (CH) Herpa

22.jpg

23.jpg


25. Volvo FH-12 Globetrotter "Bertschi" (S) Herpa

26.jpg

27.jpg


28.jpg


Pozdrawiam.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
#32
Ooo działka Kolegi Damiana :D Bertschi zawsze mi się podobały . Oba się świetnie prezentują chociaż jak patrzę na to volvo , które jak dla mnie nieco lepiej wygląda niż ten daf , a szczególnie ciągnik , to mam wrażenie że on się zaraz złamie . Chyba takie dwa tank kontenery to nieco za dużo jak na taki skład .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.548 386 20
#34
Bertschi zawsze ciekawie wyglądało w żółto-brązowych barwach. Volvo ma bardzo fajną konfigurację. Podoba mi się ten zestaw.
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
#36
Oba modele są świetne,kolega Damian nam dużo serwował tego malowania.Jednak wybierając faworyta to stawiam na Volvo dużo ciekawiej jak dla mnie z dwoma tank-kontenerami :)
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.883 2 0
#37
Oba modele wyglądają kapitalnie i mają świetne malowanie więc zostaje tylko pogratulować takich rarytasów(y)
 

trucker

Znany użytkownik
Reakcje
181 0 0
#38
Kolejne świetne modele, dafy w tej firmie są częściej widywane i też Daf bardziej mi się podoba, choć volvo ma ciekawą konfigurację.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#39
Że mamy podobne gusta, to już wspominałem, ale teraz zaczynam mieć wrażenie, że próbujesz mnie kopiować. :ROFL::p Prawdziwe rodzynki w kolekcji, gratuluję posiadania. Rosner to klasyka, w sumie bardziej podoba mi się ten Actros od SK, no i oczywiście też posiadam. ;)
 

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
#40
Podoba mi się ten Cf, szkoda że ten model ciężarówki tak rzadko występuje jako model,
 

Podobne wątki