• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Modele FH-12

Reakcje
10.796 67 1
Chwilę mnie nie było a tu taki wysyp . Od początku , daf Wolter-a bardzo fajny , a zdjęcie grupowe fantastycznie się prezentuje . Żółtek z WB kapitalny . Trochę mnie choroba tego przewoźnika męczy , a fotka razem w Renią w tych samych barwach dla mnie bomba . Scania w tandemie południowych sąsiadów bardzo fajną i stanowi fajne dopełnienie dafa .
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Jak zwykle jest na co popatrzeć. Na szczęście z ulgą, bo posiadam wszystkie z najnowszych zaprezentowanych przez Ciebie modeli. :LOL: Daf od Koopsa wyróżnia się tablicą z logiem, turecki Betz to perełka, a czeski tandem również ma w sobie coś wyjątkowego.
 

mixery

Nowy użytkownik
Reakcje
1 0 0
Powrot Czeskiej Scanii po krotkiej nieobecnosci. Typowy przyklad czeskiego pojemnosciowego szaraka. Tureckie Betze kwintesencja zoltych pudelek i na zywo zwalaja z nog. Z wczesniejszych to zazdroszcze Volv PEMA. Zwlaszcza megi ’94 - to moim zdaniem jeden z najlepszych modeli jakie Herpa zrobila na tej formie. Hungary jak zwykle swietne, ale jeszcze i mi i tobie zostalo kilka do dozbierania ^^.
 
OP
OP
FH-12

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.932 5 1
Dziękuję za komentarze. Chwilę zastanawiałem się co dziś pokazać, miała być kolejna Herpa no ale ileż można klepać Herpe. Padło na Renate z hiszpańskiego oddziału Norberta produkcji AWM.

140. Renault Magnum E-Tech "Norbert Dentressangle" (ESP) AWM

1.jpg

2.jpg


Pozdrawiam.
 

Podobne wątki