• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Modele FH-12

OP
OP
FH-12

FH-12

Aktywny użytkownik
Dziękuję za komentarze. Nemo faktycznie jeszcze pracuje, jednak nie wydaję mi się by bywało na zlotach bo z tego co idzie zaobserwować na zdjęciach w sieci czasy świetności ma już dawno za sobą. Swoją drogą szkoda go, namieszał ten zestaw sporo w świecie tuningu ciężarówek i jak na tamte czasy był przerobiony na bardzo wysokim poziomie. Nie lubię pisanek ale u mnie Nemo jest wyjątkiem, więc musiałem go nabyć.

Dziś zaprezentuję taką skromną lawetę w malowaniu firmy Wallenius Wilhelmsen Logistics, która (jeśli chodzi o transport drogowy) prawdopodobnie została wykupiona przez francuską grupę "CAT", co za tym idzie z aut zniknęły charakterystyczne loga. W&W posiada oddział w naszym kraju.

119. Mercedes-Benz Actros MP2 L "W&W" (N) Herpa

1.jpg

2.jpg

Pozdrawiam.

DamLen

Znany użytkownik
Autotransportery w tych barwach do tej pory często spotykam w moich okolicach, w większości na polskich blachach. Malowanie charakterystyczne, choć może nie powala, ale chociażby z faktu istnienia polskiego oddziału warty uwagi. A Nemo i Epoka to już dawno na zlotach nie bywają.

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Staruszek z tego modelu ale wykonanie bardzo dobre. Przyjemnie się ogląda takie miniaturki. Jak na tamte czasy produkcji tej miniaturki to tył naczepy zrobiony jest rewelacyjnie.

Slavi

Aktywny użytkownik
Tak jak już koledzy pisali, rewelacyjnie wykony model jak na tamte czasy, ale i dziś, robi świetne wrażenie. Pomyśleć, że jeszcze ok. dekadę temu, samochody w tych barwach można było bardzo często zobaczyć w PL...