• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Modele FH-12

UniQue

Aktywny użytkownik
Zestawy z pod bandery "arcese" bardzo fajne, zarówno Scania jak i Iveco, razem wyglądają wyśmienicie :) Volvo to już miód sam w sobie, strasznie mi się podoba w tej kolorystyce, zarówno koń jak i naczepa ;) idealny zestaw by go dopieścić i zwaloryzować (y)(y)(y) nie chcesz się kolego go pozbyć? :D

DamLen

Znany użytkownik
Stralisa sam posiadam i myślę, że można być z tego dumnym, bo obecnie to niezła perełka. W końcu mamy tu Włocha w czystej postaci. A samych Stralisów jak wiemy Herpa nie wypuściła zbyt wiele.

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Trzeba przyznać że ten stralis to niezła perełka modelarska biorąc pod uwagę to ile herpa wydała modeli tej marki i tego danego modelu . Jak dla mnie fantastyczny . Dobrze że nie inwestujesz w AWM w tym malowaniu bo oni tam sporo tego wypuścili .

DamLen

Znany użytkownik
Niby dosyć pospolity zestaw, ale malowanie ma kilka smaczków. Szczególnie fajnie wygląda kabina. Także jak na standardową produkcję Herpy sprzed kilku lat, to wygląda świetnie.

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Jeden z piękniej wykonanych poloników przez Herpę. Dobrze, że garażuje u mnie, bo byłaby zazdrość. Gratuluję posiadania takiego "pisankowego" polonika.