• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Modele FH-12

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
No to pokazałeś model o którym nie miałem pojęcia . Wspaniała jest ta scania . Bardzo mi się podoba to że jest w klasycznych barwach jak na tą firmę . Fajnym akcentem są te nadruki na dachu naczepy . Szkoda że nie zrobiłeś im osobnego zdjęcia bo to ewenement w naszej skali .
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
To mi teraz podniosłeś ciśnienie. Niedawno nawinął mi się właśnie link do niego w sklepie Fixemera, ale wysyłka była droga. Wspaniale wykonany model, sporo detali które ciężko uświadczyć w innych wypustach Herpy.
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
Ostatnio wpadłem na zdjęcia tego modelu. Jest na prawdę bardzo fajnie wykonany, bardzo dużo oznaczeń jest bardzo pozytywnym aspektem modelu. Jako ciekawostkę mogę dodać, że to poniekąd polonik ponieważ ciągniki Scania z Fixemera zarejestrowane są w Polsce.
 

Podobne wątki