• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Modele FH-12

IgorS

Aktywny użytkownik
Lubie modele Betza za to, ze mają w zasadzie wszystkie potrzebne detale. Ten dodatkowo ma białe pasy na zderzakach, charakterystyczne dla włoskich ciężarówek i świetny grill pochodzący z limitowanego Black Edition.

DamLen

Znany użytkownik
To chyba jeden z nielicznych przypadków, kiedy jednak brakuje lusterek. Bo o ile pamiętam to Actros miał charakterystyczne dla tej wersji, które montowano później w MP III. Herpa wypuściła niewiele Actrosów w tej wersji, co w połączeniu z wieloma detalami charakterysytcznymi dla Betzów z żółtych pudełek sprawia, że mamy tutaj prawdziwy rodzynek.

IgorS

Aktywny użytkownik
To chyba jeden z nielicznych przypadków, kiedy jednak brakuje lusterek. Bo o ile pamiętam to Actros miał charakterystyczne dla tej wersji, które montowano później w MP III. Herpa wypuściła niewiele Actrosów w tej wersji, co w połączeniu z wieloma detalami charakterysytcznymi dla Betzów z żółtych pudełek sprawia, że mamy tutaj prawdziwy rodzynek.
Widoczny na zdjęciu Actros Willi Betza to nie jest Black Edition - tak jak oryginał ma tylko założoną maskę z BE, natomiast cała reszta to standardowy MP2 - dokładka zderzaka, spojlery międzyosiowe i lusterka o tym świadczą ;).

grzes_rr

Znany użytkownik
Szkoda że nie zamontowałeś właśnie lusterek (Ja w większości przypadków mam tylko wsunięte bez kleju) bo Mercedes nabrał by swojego charakteru ;)
Pomijając ten fakt powiem Ci krótko, podoba mi się ten zestaw jak cholera (y)

OP
OP
FH-12

FH-12

Aktywny użytkownik
Dziękuję za komentarze. Do Betza dołączone są lusterka od zwykłego MP2. Dziś skromny w malowaniu model, jednak od zawsze podobały mi się włoskie cysterny, których za wiele nie ukazało się jeśli chodzi o Herpe, dlatego ten model musiał u mnie zagościć.

99. Scania R480 "Setras" (I) Herpa

(I) Setras.jpg

5.jpg

Pozdrawiam.

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 10
Samochody ciężarowe 102
Samochody ciężarowe 218
Samochody ciężarowe 40
Samochody ciężarowe 361