• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Modele FH-12

OP
OP
FH-12

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.932 5 1
#41
Dziękuję za komentarze. Żeby nie było nieporozumień - nie planuję podkolekcji Bertschi a te dwa konkretne modele w tym malowaniu od dawna chodziły mi po głowie no i udało się je nabyć ostatnio. :D

26. DAF XF105 Super Space Cab "J.M.I.T." (CZ) Herpa

1.jpg

2.jpg


Pozdrawiam.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.940 386 20
#42
Bardzo fajne malowanie tej czeskiej firmy. Daf także dobrze wygląda w tych barwach. Zestaw z tandemem bardzo ciekawy.
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
#43
Ten model muszę sobie kiedyś sprawić :) Niesamowicie podoba mi się jego konfiguracja i proste malowanie pochodzące z Czech :)
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.967 2 0
#44
Model jest rewelacyjny i świetnie wykończony(y)warto go mieć w swojej kolekcji i dlatego ja też go mam:D
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
#45
Obydwa Bertschi MEGA "kozackie". Volvo chętnie bym widział u siebie...
J.M.I.T. bardzo ciekawe.
 

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#46
Kolejny ciekawy model. Czeskie pochodzenie jest miłą odskocznią od tych najpopularniejszych modeli. Gratuluję posiadania. :)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#48
Pochodzenie, malowanie i Daf w tandemie. To trzy atuty, które tak wyróżniają ten model. (y)
 
OP
OP
FH-12

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.932 5 1
#54
Dziękuję za komentarze. Dziś jeden z moich ulubionych modeli z tank-kontenerem:

28. Volvo FH2 Globetrotter "Den Hartogh" (NL) Herpa

3.jpg

4.jpg


Pozdrawiam.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.796 67 1
#55
Mam tak samo , czyli to też jeden z moich ulubionych modeli :D Mi tak mocno wpadły te modele w oko że mam plan je wszystkie wyzbierać .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.940 386 20
#56
Scania z Rico-Richter to naprawdę fajny model. Dobrze, że i u mnie stacjonuje. Den Hartogh też świetny, szczególnie malowanie kontenera.
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.967 2 0
#57
Scania Rico fajnie się prezentuje a Volvo też rewelacyjne(y)wiec tylko zostaje pogratulować takich modeli:)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#58
Miałem już dylemat, czy dać ocenę super, czy śmieszny. :D Tak tak, jako jedyny posiadany przeze mnie Den Hartogh, jest to właśnie ten. :p Cały czas mam nadzieję, że Herpa wypuści nowe Volvo w tych barwach.
 

Podobne wątki