• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Modele FH-12

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Jakby to Broda powiedział, mój ulubiony kolor. :D A raczej malowanie. No i to nietypowe zestawienie CFa w dziennej kabinie z dużą puszką robi wrażenie.
 
Ostatnio edytowane:

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Cieszę się, że nie mogłeś oprzeć się zakupowi tego modelu, bo dzięki temu mogę z zaciekawieniem oglądać ten niecodzienny zestaw:) DAF bardzo mi się podoba(y)
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Rzadko widujemy takie zestawy :) Bardzo mi się podoba ten CF w dziennej kabinie z kontenerem :) Podoba mi się ta miniaturka i trzeba przyznać że zaprezentowałeś kolejny "wyszukany" model.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
Nie dość, że to Daf CF, który jest rzadkim okazem naszych kolekcji, to jeszcze dzienna kabina, co jest ogromnym unikatem. Gratuluję posiadania takiego kolekcjonerskiego kąska. (y)
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Co jest w tych CF-ach, że są tak zaje....e? W tym wypadku jeszcze z puszką, do tego tank, a żeby tego było mało - Bertschi :eek:. Fantastyczny model i kiedyś też taki sobie kupię :cool:...
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Kolejny model z polskim akcentem. A burtoplandeka z drzwiami to dosyć rzadko spotykana naczepa w modelach Herpy. Osobiście najczęściej widuję jednak chłodnie z tej firmy.
 

Podobne wątki