1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Kolekcja Modele FH-12

Dyskusja w 'Samochody ciężarowe' rozpoczęta przez użytkownika FH-12, 1 Maja 2017.

1. DamLen

DamLen Znany użytkownik

No pikne to masz. :D Miniaturka w wykonaniu MM Models jak zawsze na najwyższym poziomie. Fluckingery swego czasu były częstymi gośćmi na krajowych drogach. Szczególnie ładnie wypada tutaj ciągnik, z naczepą mogli się bardziej postarać.

• Doceniam Doceniam x 1

2. pacek23

pacek23 Znany użytkownik

Pomimo że model nie jest doskonały jak to bywa w 90% modeli,to bardzo mi się spodobał i malowanie tego przewoźnika jest ciekawe.

• Doceniam Doceniam x 1
  3. dziarka

dziarka Aktywny użytkownik

Volvo w tej czerni i malowaniu przemawia do mnie(y) lecz naczepa nie koniecznie, ze względu na formę budowy, za którą nie przepadam. Całość jak zawsze wyszukana:)

• Doceniam Doceniam x 1
  4. Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek) Znany użytkownik

Żeby każdy model pudełkowy tak wyglądał . Bardzo fajna konfiguracja i malowanie . Z chęcią bym go u siebie widział .

• Doceniam Doceniam x 1
  5. grzes_rr

grzes_rr Aktywny użytkownik

Brawo Ty :) kolejny wyszukany zestaw, podoba mi się to Volvo (y)

• Doceniam Doceniam x 1
  6. kosmo83

kosmo83 Znany użytkownik

Volvo wygląda świetnie w tym zestawie jak i malowaniu(y)i te czerwone piasty wyglądają fajnie(y)

• Doceniam Doceniam x 1
  7. trucker

trucker Znany użytkownik

Świetne modele, ale najbardziej spodobała mi się scania euro tank trans i biało-niebieskie volvo Walczak. Ostatnie volvo ciekawe.

• Doceniam Doceniam x 1
  8. Michał Type_r7

Michał Type_r7 Moderator działu Modelarstwo Samochodowe Staff Member

Bardzo ładny zestaw, prawie Polonik, bo ma w malowaniu Polską flagę.

• Doceniam Doceniam x 1
  9. FH-12

FH-12 Aktywny użytkownik

Dziękuję za komentarze.

78. Mercedes-Benz Actros MP4 Big Space "Heisterkamp" (NL) Herpa

(NL) Heisterkamp.jpg
    2.jpg

Pozdrawiam.

• Super! Super! x 9
    • Doceniam Doceniam x 3
  10. grzes_rr

grzes_rr Aktywny użytkownik

Bardzo fajny ten Mieczysław, jak na Herpe to ładnie wykonany tył naczepy i oklejanie taśma odblaskową na boku plandeki. Podoba mi się (y)

• Doceniam Doceniam x 1
  11. Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek) Znany użytkownik

Kolejny bardzo fajny model w Twojej kolekcji . Mi się podoba ten skład rodem z Holandii .

• Doceniam Doceniam x 1
  12. DamLen

DamLen Znany użytkownik

Osobiście wolę tego Actrosa w zestawieniu z DHLem, ale to połączenie też jest ładne. Naczepa prosta, ale z drobnymi detalami od razu wygląda inaczej.

• Doceniam Doceniam x 1
    • Popieram Popieram x 1
  13. dziarka

dziarka Aktywny użytkownik

Malowanie niby skromne, ale bardzo intensywne i kontrastowe co sprawia, że MB w takiej konfiguracji musi się podobać (y):)

• Doceniam Doceniam x 1
  14. JACEKPOMOC

JACEKPOMOC Znany użytkownik

Bardzo ładny Mieciu(y).Swietna kolorystyka i wykonanie.Pare zabiegów dopieszczających i będzie ideal.Jedyny minus to mało zdjęć:cry:

• Doceniam Doceniam x 1
  15. Brodagaz

Brodagaz Znany użytkownik

Świetny model , dość często widuje na żywo :)

• Doceniam Doceniam x 1
  16. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

Heisterkampy wyglądają naprawdę fajnie. Proste nieudziwnione malowanie, a i tak przyciąga wzrok na drogach. Podoba mi się taka miniaturka.

• Doceniam Doceniam x 1
  17. kosmo83

kosmo83 Znany użytkownik

Mercedes w wersji Bigspace ogólnie wygląda fajnie a te malowanie jeszcze bardziej go upiększa(y)

• Doceniam Doceniam x 1
    Ostatnio edytowane: 11 Listopada 2017
  18. pacek23

pacek23 Znany użytkownik

Model poprawnie wykonany ;) Malowanie dość proste ale rozpoznawalne.Podoba mi się taki zestaw.

• Doceniam Doceniam x 1
  19. Slavi

Slavi Aktywny użytkownik

To malowanie i mnie się podoba :). Zmiana naczepy wg. mnie wyszedł na duży plus (y).

• Doceniam Doceniam x 1
  20. FH-12

FH-12 Aktywny użytkownik

Dziękuję za komentarze. Dziś model, którego nie planowałem kupić jednak urzekła mnie dzienna kabina i przy okazji zakupów w jednym z niemieckich sklepów nie mogłem się oprzeć.

79. DAF CF Day Cab "Bertschi" (CH) Herpa

(CH) Bertschi 3.jpg
    6.jpg

Pozdrawiam.

• Super! Super! x 9

Udostępnij