• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Modele FH-12

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Bardzo mi się podobają zestawy w malowaniu Friderici. Niestety te modele są już dosyć trudne do zdobycia. Przy odrobinie szczęścia ich pojazdy można spotkać również w Polsce. Zaskoczyłeś mnie Hodlmayrami, nie wiedziałem, że jest ich tyle. MPI prezentuje się zdecydowanie najładniej dzięki tej soczystej zieleni.
 

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Potwierdzę dziś tylko mój powyższy wcześniejszy komentarz:) Pokazywane przez Ciebie modele inspirują mnie i zachęcają do kolejnych zakupów oraz wzbogacania mej kolekcji.
Dafiki w malowaniu Intry prezentują się zacnie(y)
 

mixery

Nowy użytkownik
Reakcje
1 0 0
Intry w koncu dotarly :) . Swietnie sie prezentuja, mimo jakichs brakow to jedne z ladniejszych polonikow jakie zostaly wydane. Ten lakier robi robote.
No i ogromny szacunek za wczesniej prezentowanego Walczaka, pieknie wykonany model, no i sentymentalny.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Chyba jedno z najbardziej rozpoznawalnych polskich malowań. Tego koloru nie da się pomylić z żadnym innym. Chociaż mają pewne niedociągnięcia, to i tak są warte posiadania.
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Friderici to tak jak napisał Bartek jedno z piękniejszych malowań wśród gabarytów ;) Dwa ostatnie poloniki poprostu piękne.Zresztą zawsze jestem zachwycony każdym Twoim modelem.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Nie tylko kolory są atutem tego modelu ale i Daf CF. Ten ciągnik rzadko jest odwzorowywany w naszej skali. Podoba mi się ten zestaw. Nawet z brakiem pomalowania niektórych elementów.
 

Podobne wątki