• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mój ZNTK Modele ffox

xxx

Znany użytkownik
Reakcje
3.498 35 0
#42
SM42 piękna a węglarkę ja bym na blachach lekko psiknął aerografem lakierem półmat pozostawiając ten matowy deseń tam gdzie są słupki i pod drzwiami i ten efekt przestrzenności powinien zniknąć. Też nie krytykuję ani nic takiego każdy ma tam swoje metody i ulubione efekty.
Bardzo podoba mi się też niebieski talbot gdzie górne płaszczyzny są z rdzawym nalotem. Działania idą w bardzo dobrym kierunku :)
 

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
#46
Świetny klimat "bije" z twoich zdjęć. Fajnie spatynowany tabor, fajne tło (diorama). Jedyne co "razi" to grubość drutów trakcyjnych. Ale OK.... :) nie czepiajmy się. Jest git (y)
 

hamulcowy

Znany użytkownik
Reakcje
1.052 26 1
#59
Podziwiam od dawna wyczyny waloryzacyjne kolegów ffoxa, Telewizora i innych Kolegów Modelarzy i nachodzi mnie refleksja. Zjechałem niemal całą Europę i trochę "reszty Świata". Widziałem koleje wielu krajów i ze smutkiem stwierdzam że artyzm naszych Kolegów wynika nie tyko z nieprzeciętnego talentu, ale niestety z naszego polskiego, wszechobecnego dziadostwa. Tak ućmoruchanego taboru, pordzewiałych słupów trakcyjnych, i zdezelowanej infrastruktury to nie widziałem nigdzie. (Pomijam południe Europy a w szczególności Bałkany). Nasz kolejowy real odwzorowywany jest doskonale, ale ten real jest dość smutny.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 4
Tabor 7
Tabor 2
A
Tabor 38
A
Tabor 85

Podobne wątki