• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mój ZNTK Modele ffox

xxx

Znany użytkownik
Reakcje
3.498 35 0
#42
SM42 piękna a węglarkę ja bym na blachach lekko psiknął aerografem lakierem półmat pozostawiając ten matowy deseń tam gdzie są słupki i pod drzwiami i ten efekt przestrzenności powinien zniknąć. Też nie krytykuję ani nic takiego każdy ma tam swoje metody i ulubione efekty.
Bardzo podoba mi się też niebieski talbot gdzie górne płaszczyzny są z rdzawym nalotem. Działania idą w bardzo dobrym kierunku :)
 

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
#46
Świetny klimat "bije" z twoich zdjęć. Fajnie spatynowany tabor, fajne tło (diorama). Jedyne co "razi" to grubość drutów trakcyjnych. Ale OK.... :) nie czepiajmy się. Jest git (y)
 

hamulcowy

Znany użytkownik
Reakcje
1.053 26 1
#59
Podziwiam od dawna wyczyny waloryzacyjne kolegów ffoxa, Telewizora i innych Kolegów Modelarzy i nachodzi mnie refleksja. Zjechałem niemal całą Europę i trochę "reszty Świata". Widziałem koleje wielu krajów i ze smutkiem stwierdzam że artyzm naszych Kolegów wynika nie tyko z nieprzeciętnego talentu, ale niestety z naszego polskiego, wszechobecnego dziadostwa. Tak ućmoruchanego taboru, pordzewiałych słupów trakcyjnych, i zdezelowanej infrastruktury to nie widziałem nigdzie. (Pomijam południe Europy a w szczególności Bałkany). Nasz kolejowy real odwzorowywany jest doskonale, ale ten real jest dość smutny.
 

daromaro

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.261 103 84
#60
No nie przesadzal bym. Jednak powoli cos sie zmienia. Zobacz ile dworcow zostalo odremontowanych. Sporo tez stoi zaniedbanych to prawda, ale to ekonomia. Na to wszystko musza byc pieniadze.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 4
Tabor 7
Tabor 2
A
Tabor 38
A
Tabor 85

Podobne wątki