• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Druk 3D Modele drukowane 3D.

OP
OP
Ranger

Ranger

Znany użytkownik
Reakcje
2.442 7 1
#22
Dzisiaj trochę części do parowozów. Części TY51 w skali TT oraz N.
Ostatnio narysowałem nowe boczki wózków tendra 27D51. Koledzy już podpatrzyli i zamawiają
:)
IMG_2261.JPG IMG_2262.JPG
Do tego mamy boczki wózków tendra 34D44 czy 32D29.
IMG_2263.JPG IMG_2266.JPG
Kocioł Ty51 i zb. powietrza w skali N.
IMG_2269.JPG IMG_2270.JPG IMG_2271.JPG
Na koniec zbiornik 406R skala N.
IMG_2267.JPG IMG_2268.JPG
 
OP
OP
Ranger

Ranger

Znany użytkownik
Reakcje
2.442 7 1
#23
Wymieniamy wszystkie detale do parowozów na jeszcze lepsze i dokładniejsze. Podmiana dotyczy skal TT i H0. Zobaczcie jakie to małe przy grosiku. Na wymianę załapały się też siłowniki wózków Class66.
IMG_2393.JPG IMG_2395.JPG IMG_2396.JPG IMG_2397.JPG
 
OP
OP
Ranger

Ranger

Znany użytkownik
Reakcje
2.442 7 1
#24
Mamy propozycję dla wielbicieli konwersji parowozów w skalach większych od H0. Od teraz dostępne są dla was wszystkie detale do konwersji parowozów. Prezentowane na zdjęciach są w skali 1:35. W ramach uzupełnienia drukowanych detali można zamawiać dodatki z blach fototrawionych takie jak tabliczki, wiatrownice, wywietrzniki dachowe i wiele więcej.
Zapraszamy.
IMG_2422.JPG IMG_2425.JPG IMG_2428.JPG IMG_2431.JPG IMG_2432.JPG IMG_2434.JPG
 
OP
OP
Ranger

Ranger

Znany użytkownik
Reakcje
2.442 7 1
#26
Niestety to nie low-poly tylko jakość zapisu do STL której nie mogę przeskoczyć.
Trzeba by to narysować jeszcze raz w dużej skali :)
Może uda się coś wymodzić w programie. Albo przeskaluję w programie a dopiero potem STL.
 

Koltin

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#27
Mam małe pytanko
Jakim programem robisz podpory do modeli ???
Coś typu : Meshmixer??
pozdrawiam
Jarek
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
#29
Dokładnie. Oprogramowanie PreForm dedykowane do drukarki FormLabsa może dorobić samodzielnie podpory według algorytmu w optymalnym ustawieniu modelu. Można też samodzielnie ustawiać położenie modelu oraz samodzielnie ustawiać podpory wybierając ich grubość oraz kilka dodatkowych parametrów jak wysokość czy długość główki.
 

Baldwin

Znany użytkownik
Reakcje
487 0 0
#30
Detale na pewno przydały by się do konwersji parowozów 1:35 ,ale na stronie nie ma informacji .
Stad też moje zapytanie jak to wygląda cenowo ?
 

Podobne wątki