• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Modele autobusów miejskich 1:87

OP
OP
28339

28339

Użytkownik
Reakcje
25 0 0
Jeden z zakątków mojej zajezdni. Temat przewodni to oczywiście Ikarusy, jest też jeden przemalowany na gdańskie barwy MB O405 (firmy Kembel) oraz żywiczny odlew Jelcza M11, który w sumie w momencie składania powienien iść do kasacji.. .:D
mod1.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Ciekawie wygląda ta zajezdnia. Przypominają mi się lata 80 ubiegłego wieku i łódzkie autobusy, którymi się wtedy najeździłem za wszystkie czasy.
 
OP
OP
28339

28339

Użytkownik
Reakcje
25 0 0
Model Ikarusa 280 w wersji WPK Gdańsk, trochę poprzerabiany względem modelu bazowego, ale ogólnie do przegubów nie mam natchnienia i cierpliwości, masakrycznie dużo rzeczy do poprawy.
model26100.JPG
 

KacperWKK

Aktywny użytkownik
Reakcje
249 32 8
Model Ikarusa 280 w wersji WPK Gdańsk, trochę poprzerabiany względem modelu bazowego, ale ogólnie do przegubów nie mam natchnienia i cierpliwości, masakrycznie dużo rzeczy do poprawy. Zobacz załącznik 387355
Możesz wrzucić więcej fotek swoich prac z 280-tką jestem bardzo ciekawy gdyż sam stoję przed przeróbką na "wygląd Warszawski" :)
 

piotram

Użytkownik
Reakcje
91 0 0
Bardzo fajna kolekcja, modele ładnie się prezentują na zajezdni i na makiecie. Jelcz M11 jest rarytasem, jak dla mnie, u nas w MPK takie były bardzo powszechne. Jak się zatrudniłem w MPK to już nie jeździły. Natomiast Ikarusy 280 jeżdzą do tej pory z powodu postoju autobusów hybrydowych. Zbyt wielkim miłośnikiem autobusów nie jestem, ale lubię Ikarusy i niektóre Many. Na razie tylko malowałem niektóre moje modele, jeszcze nie próbowałem np. wymienić ,lub przerobić drzwi, a w niektórych Ikarusach przegubowych by się przydało np. wymienić drzwi harmonijkowe na dwuskrzydłowe, ale raczej się tego nie podejmę.
 

marco

Użytkownik
Reakcje
145 1 0
Fajna kolekcja. Klimatyczna. Lubię takie kolekcje jednego przewoźnika lub z jednego miasta. Widziałem u ciebie MANa Sl 200 sam poluję na takiego. Tylko najlepiej biały bez reklam do przemalowania.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 3
Autobusy 28
Autobusy 58
Autobusy 80

Podobne wątki