• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Modele autobusów miejskich 1:87

OP
OP
28339

28339

Użytkownik
Reakcje
25 0 0
#21
Część Solarisów to fabryczne Rietze w malowaniu ZKM Gdańsk, zmieniłem im tylko wyświetlacze i dodałem klimy, a część to przemalowane przeze mnie na gdańskie barwy, cały czas kombinuje jak osiagnąć lepszy efekt przy cienkim czerwonym pasku czerwieni nad oknami - ani naklejanie wcześniej wyciętego paska, ani malowanie go nie satysfakcjonuję mnie do końca:/[DOUBLEPOST=1389616827,1389616168][/DOUBLEPOST]Kolejny model - tym razem Ikarus 260.73A w malowaniu ZKM Gdańsk. Drzwi są wykonane z kartonu,trzeba by jeszcze popracować nad ich wygięciem w łuczek, jak w oryginale...no i umyć dach :D
 

Załączniki

OP
OP
28339

28339

Użytkownik
Reakcje
25 0 0
#23
Modele Ikarusów (prod. ses lub wczesniejsze espewe) to chyba jedne z najbardziej wdzięcznych modeli - ilość przeróbek, kombinacji jakie można z nimi robić, jest niewiarygodna:)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#24
Bardzo fajny kolejny model autobusu miejskiego. Te Ikarusy wyglądają świetnie. Muszę i ja sobie takiego zdobyć.
 

wujcik

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#26
Ładne Ikarusy zaprezentowałeś,widać że włożyłeś w nie dużo pracy.Sam obecnie pracuje nad stworzeniem modelu 255 na bazie 260 i napotykam wiele trudności.
 
OP
OP
28339

28339

Użytkownik
Reakcje
25 0 0
#27
No jeśli chodzi o majsterkowanie przy 260 to mam już wprawę, ale na przebudowę 260-tki na turystyka to chyba jednak za małe umiejętności ;-) W załączeniu jeszcze foto MANa SÜ240, identyczny egzemplarz jeździł jeszcze kilkalat temu w gdańskiej firmie Roki-Trans z numerem 023. Obok stoi MAN SL202 w malowaniu BVG Berlin.
 

Załączniki

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 3
Autobusy 28
Autobusy 58
Autobusy 80

Podobne wątki