• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele aut cywilnych, POMOC.

LunFury

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam, mam problem z wyceną modeli. Kupiłem w Niemczech karton z modelami za grosze i chciałbym się dowiedzieć ile one są warte.
Posiadam:
- Honda NSX 1/24 firmy TAMIYA rok 1990
- Honda Hatchback CIVIC 1/24 firmy TAMIYA rok 1984
- Honda ballade sports mugen CR-X PRO 1/24 firmy TAMIYA rok 1984
- Honda CR-X DelSol VXi 1/24 firmy FUJIMI rok 1992
- Honda CR-X Dohc 1/24 firmy FUJIMI rok 1988
- Honda CR-X DelSol SiR 1/24 firmy FUJIMI rok 1992
Na moje oko rok produkcji danego modelu powinien zwiększyć jego wartość. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.
 

Martino

Znany użytkownik
Reakcje
490 8 0
#4
Jeżeli Niemiec sprzedał to za grosze to raczej nie są wysokiej wartości. Kto jak kto ale modelarstwo u nich jest wysoko rozwinięte i znane. Chyba, że ten był wyjątkowym laikiem.
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#5
W przypadku modeli do klejenia rok produkcji wcale nie musi zwiększyć ich ceny a wręcz odwrotnie.Ponieważ nie pokusiłeś się o zdjęcia czy chociażby jakieś numery katalogowe to zakładając że są to pojazdy cywilne ich ceny wynoszą mniej więcej od 60 do 90zł.Zaznaczam że chodzi o nowe w sklepie, Twoje nie wiadomo w jakim są stanie i czy kalkomanie do nich się jeszcze do czegoś nadają.Ogólnie pojazdy, które kupiłeś raczej nikogo u nas w kraju do orgazmu nie doprowadzą, więc jak na Allegro osiągniesz za sztukę koło 40zł to raczej będzie maks a wszystkiego nie sprzedaż od razu jeśli w ogóle.
 
OP
OP
L

LunFury

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#7
Jestem kompletnym laikiem, dlatego pytam ludzi którzy maja wiedzę na ten temat :) Dziękuję za każda odpowiedz :) załączam zdjęcia 1 z tych modeli.
 

Załączniki

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.548 386 20
#8
Najlepiej popatrz sobie na znany portal aukcyjny i będziesz miał punkt odniesienia. Żeby Ci ułatwić szukanie to kliknij sobie w te linki: Fujimi albo Tamiya.
 

Podobne wątki