• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele 1:18 Wojtka

wojbra1

Aktywny użytkownik
Reakcje
5 0 0
#1
Zbieram 1:87, ale ostatnio zacząłem tez trochę kupować modeli 1:18 i tak teraz mam trochę modeli. Lista nie duża, ale cieszy bardzo. Kilka zdjęć na razie jednego modelu który można powiedzieć, że jest teraz już rzadki choć wydany w sumie nie aż tak bardzo dawno. Lexus LFA, mistrzowskie auto pod względem technicznym. Firma to AutoArt.











Zachęcam do komentowania, mam kilka modeli jeszcze to zaprezentuję je potem trochę.
 
M

Maverick

Gość
#2
Model jak widać wykonany bardzo dobrze ale przecież to AutoART, więc to "standard" w ich wykonaniu. Ja nie przepadam za modelami wspólczesnych samochodów i zdecydowanie wole te "starsze". ale milo jest popatrzeć na tak piekne modele i tak swietnie wykonane jak ten Lexsus. Swietnie wygladają te ciemne felgi przy tym bialym kolorze nadwozia, a w nich te czerwone dociski hamulcowe.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.547 386 20
#5
W tej skali to pojazdy wyglądają świetnie. Ten Lexus bardzo fajny. Pięknie kontrastuje czerń felg i wlotów powietrza z bielą nadwozia. Bardzo ładny model.
 
OP
OP
wojbra1

wojbra1

Aktywny użytkownik
Reakcje
5 0 0
#7
Kolejny model i tym razem coś bardziej z 1:87, A8 W12 Kyosho które ma niezły kolor wpadający w zieleń. Całkiem fajnie wykonany model z uwagami małymi które i tak nie psują jakości całego auta.



















 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#9
Audi pierwsza klasa.Rewelacyjnie wyglądają te felgi.Trochę ten brązowy środek wygląda sztucznie, ale może to tylko na fotkach.Fakt jednak niezaprzeczalny że modele w skali 1/18 mają to coś.:)
 
OP
OP
wojbra1

wojbra1

Aktywny użytkownik
Reakcje
5 0 0
#11
Co jest w Lexusie takiego lipnego? Według mnie jest wykonany bardzo dobrze, ma kilka słabszych rzeczy, ale i tak jest to model wykonany bardzo dobrze. Dzięki za komentarze :).
 
M

Maverick

Gość
#12
Bardzo fajny model i świetnie wykonany. Co do wnetrza to mam to samo co pisze Irokez ale nadrabiają tymi detalami w postaci drewna z chromami na przyklad.
 
M

Maverick

Gość
#14
Po za tym wydać ponad 500zł za model w którym silnik jest złożony z 4 elementów to absurd.
Jak dla mnie to silnik w takich modelach to w ogóle nie jest ważny i moglo by go wcale nie być i jak na przyklad modele z firmy "OTTO Models" w tej skali nie posiadają zadnego "otwieranego" elementu i to w niczym nie przeskadza a koszta są takie same.
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#17
No koszta nie takie same bo model Otto kosztuje niecałe 50 euro a nowe autoarty ok. 500zł :)
Nie wszystkie modele AutoArtu kosztuja po 500 złotych, są i dużo tańsze.Wiesz ogólnie każdy lubi co innego.Dla mnie najważniejsze w modelach w skali 1/18 jest detal zewnętrzny a potem wnętrze kabiny.Kompletnie nie ma znaczenia czy silnik jest odlewem z jednej części czy może z 399-ciu.Jak widac na zdjęciach Lexus jest bardzo dobrze wykonany.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.547 386 20
#20
Nie przechodźcie na PW tylko lepiej podajcie wszystkim link do sklepu, gdzie za takie pieniądze można kupić modele w skali 1:18.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:18 1
Skala 1:18 19
Skala 1:18 11

Podobne wątki