• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele 1:18 Wojtka

wojbra1

Aktywny użytkownik
Cały czas nie wiem o co chodzi z tym, że LFA jest lipny. To jest bardzo dobry model porównywalny z takim M3, jedynie to może być złudzenie bo LFA ma kształt trochę inny, a takie E30 jest proste i tam nie ma jakiś dziwnych kształtów jak w LFA. Czy warty czy już nie to inna temat, można powiedzieć tylko tyle, że AutoArt ma chorą politykę cenową i cały czas podnoszą ceny do pułapu Exoto, a jakoś już tak dobra nie jest. Ja nie żałuję wydanych pieniędzy na ten model. Modele Otto są wykonane nieporównanie słabiej od produktów AA, Kyosho czy HWE. Mam Bmw M5 E39 z Otto i jak w gablocie wygląda bardzo dobrze to już jak się przyjrzeć dokładniej to jest to model raczej średnio zrobiony. Jak chcesz mafo coś z Otto to mogę zamówić z nowości w zasadzie co miesiąc bo właśnie cenach katalogowych, w granicach 300 zł można się zatrzymać. Ceny oni mają dobre, ale już na przykład niektóre modele które są sprzedane jak M5 osiągają niesamowite ceny i na ebay już za 125 euro są.

wojbra1

Aktywny użytkownik
Widzę, że kolega Porsche Desing nie ma specjalnych argumentów przeciw temu co napisałem o Lexusie i sam nie nie umie nic na ten temat powiedzieć więc dziś pokazany będzie kolejny model, wspomniane wcześniej M5 firmy OttoMobile. Odnośnie samego modelu to jest on bardzo przeciętny, ale z racji tego, że to jest M5 wyprzedał się jeszcze przed oficjalną sprzedażą. Lakier jest tu dużym plusem, ładnie położony w dobrej barwie i bez skaz. Szyby to jest najgorszy element modelu, są wykonane z plastiku cienkiego. Dobre za to jest wnętrze. Podwozie nie istnieje. Model ma dobrą prezencję i mi się podoba.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Co do Lexusa nie będę się wypowiadał jedyne co w nim fajne to mechanizm podnoszenia spoilera :) Co do BMW jest fajne ale jeden z gorszych modeli Otto, nie wiem jak w Twoim ale moim były ślady palców od środka na przedniej oraz bocznej szybie i słupki upaćkane klejem. E36 M3 jest już lepiej zrobiona ;) Jak napisałeś podwozia nie ma. Model fajny i w sumie warty posiadania.

wojbra1

Aktywny użytkownik
Z tego co już czytałem to najgorsza część w Lexusie to ten podnoszony spoiler bo w dużej ilości modeli nie działa prawidłowo i nie zatrzymuje się w ustalonej pozycji w moim tego problemu nie ma, a M5 to fakt przeciętny model i duża ilość była uszkodzona, mój był dobry, E36 to prawda jest sporo lepsza od M5 już, teraz czekać trzeba na E38 bo to pewnie kwestia czasu.

wojbra1

Aktywny użytkownik
Dzięki za komentarze. Kolejny model tylko nieco słabiej wykonany, ale znowu w stosunku cena/jakość znowu jest bardzo dobrze, Hot Wheels Elite. Chciałbym mieć takie BBR tylko cena powyżej 1000 zł mnie odstrasza skutecznie, a ten model i tak jest dobry. Sam model to Ferrari 599 GTO.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

Maverick

Znany użytkownik
Kurcze jak to się stało, że przegapiłem tą BMW tzn Twoją prezentację... :oops: Ja juz nie zbieram "cywilów" ale to nie znaczy, że one mi się nie podobają a ta BMW jest bardzo ładna. Ma genialny a powiedziałbym przepiękny kolor i jak dla mnie prezentuje się znakomicie mimo tych "wad" o których pisałeś. Fotki świetne i oby więcej takich prezentacji.
Natomiast co do ostatniej prezentacji a raczej modelu to ja nie lubię ferrari a szczególnie już tych nowych konstrukcji, więc nie napisze na jego temat nic. :p ...bo bym się czepiał tylko.;)

michal80

Znany użytkownik
Piękna skromna kolekcja. Lexux LFA to jednorazowe wydanie motoryzacyjne o niepowtarzalnych doznaniach...motoryzacyjnych gdy się słyszy ryk
kręcącego się silnika do granic przeczącym mechanice i prawom fizyki. Twoja miniatura w 1/18 wygląda jak prawdziwe i nie grzech wydać kilka
stówek na taki rarytas kolekcjonerski. Biała barwa to strzał w dziesiątkę dla tego modelu. Leży biel tak dobrze jak najbardziej wyszukana bielizna
na najpiękniejszej Kobiecie na Ziemii ;) ;) Zadziorne linie i wloty oszałamiająco działają na zmysły wzroku ;) Wszystkie detale wykonane z zegar-
mistrzowską starannością. Czarne felgi to ideał dla takiego samochodu i jasnej barwy. Szkoda że nie pokazałeś serca tego ultra szybkiego potwora
o skośnych oczach ;) Drugi model to już bardziej przyziemny klimat i znacznie większa szansa aby go na co dzień zobaczyć na polskich drogach :) Audi
A8 w wersji W12 to synonim luksusu i technologii w jednym kawałku. Czarny kolor przypomina o upodobaniach tego samochodu dla ludzi z urzędu ;)
Przednie reflektory oraz potężnych rozmiarów grill to elementy, które nie pozwalają oderwać wzroku od tej limuzyny z lekkim charakterem. Jasne wnętrze
dobrze wygląda w otwartych drzwiach i czeka na kolejnych ludzi z Wiejskiej do przetestowania W12 na szerokiej drodze do Brukseli już za naszymi dziurami ;)