• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modelarstwo Rolnicze (1:25)

Urson

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam wszystkich :) , Jestem nowy na forum . Modelarstwem zainteresowałem się ok 1,5 roku temu ;), Obecnie mam 16,Tkę na karku jeszczę trochę brak ;). Modele są wykonywane w skali 1:25 . Zapraszam do Komentowania i Oglądania . Pozdro :)
 

Phantomiusz

Aktywny użytkownik
Reakcje
7 0 0
#3
Posilibyśmy o dodawanie zdjęć jako załączniki do postów, a nie linkowanie do zdjęć na zewnętrznym serwerze. O wiele przyjemniej będzie się przez to oglądać prace.
 
OP
OP
Urson

Urson

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#8
Witam Wszystkich , przepraszam za małą obecność ale nie było czasu zbytnio ;) , Przedstawiam Wam nowiutki model Bizon Rekord Z058 :D
.
Oraz Model który aktualnie robię Bizon Super Z056 :)
Pozdrawiam -Dawid :)
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.290 459 29
#10
A prosiliśmy, żeby nie dawać linków do zdjęć na obcych serwerach, tylko dołączać je do posta na tym forum... :mad:

No i przydałoby się trochę informacji o samych modelach: czy to własne dzieła, z papieru, tworzywa czy metalu? Czy to fabryczne do składania, czy gotowe?