• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Modelarska impreza okolicznościowa - 25 lat Klubu Sympatyków Kolei ( we Wrocławiu ) - Wołów 2017

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.341 33 1
No rzeczywiście przekaźniki na stacji szaleją ;). Maszynista ma prawo czuć się zdezorientowany :) (dobrze, że nie doszło do katastrofy :p). Natomiast przejazd po tym układzie torowym to prawdziwy miód dla oczu. Jestem pod wielkim wrażeniem rozmachu z jakim zbudowana jest stacja. (y)
 

Digitrax

Nowy użytkownik
Reakcje
17 8 0
No rzeczywiście przekaźniki na stacji szaleją ;). Maszynista ma prawo czuć się zdezorientowany :) (dobrze, że nie doszło do katastrofy :p). Natomiast przejazd po tym układzie torowym to prawdziwy miód dla oczu. Jestem pod wielkim wrażeniem rozmachu z jakim zbudowana jest stacja. (y)
Szkoda, że wskazania na semaforach nie były uzależnione od drogi przebiegu a wręcz wprowadzały w błąd maszynistów :( Występował także problem z zasilaniem na kilku rozjazdach co nie powinno mieć miejsca ! Dziwię się, że są jeszcze na makietach modułowych Instalowane rozjazdy o małych promieniach. W handlu są dostępne za niewielkie pieniądze poprawne rozjazdy występujące na PKP. Dużo pracy jeszcze trzeba włożyć przy budowie tej stacji.
 

Gor717

Znany użytkownik
FREMO Polska
KSK Wrocław
Reakcje
701 8 0
Nooo poszedłeś ;-). I chociaż w pewnych kwestiach nie można odmówić Ci racji to pozwól, że dodam - nikt z uczestników tej imprezy nie rozdzierał szat z tego powodu. Każdy kto chciał korzystał z okazji żeby sobie pogadać o Kitajcach i ich bolączkach z ich twórcą. Mój szanowny kolega Grzesiek Kita - właściciel i wykonawca Kitajców - zapewniam ma pełną świadomość tego o czym piszesz. I dla każdego, kto zadał sobie trud np. w Wołowie poznania historii budowy stacji oraz jej założeń, jest jasne jaka to była, jest i będzie tytaniczna praca. Grzesiek non stop zbiera cięgi ;-) od nas - swoich klubowych kolegów - za wiele aspektów związanych z Kitajcami, ale ma też nasz ogromny szacunek - to jest jego samodzielna praca która udowadnia jakim jest pasjonatem i modelarzem. Koniec tej laurki. Grzesiek - popraw to wreszcie chłopie! ;-)
 

Digitrax

Nowy użytkownik
Reakcje
17 8 0
Przedstawiłem swoje uwagi jakie zauważyłem w postaci konstruktywnej krytyki. Z krytykanctwem ona nie ma nic wspólnego. Jak Grzesiek wyeliminuje te problemy, które występowały to chylę czoło.
 

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
3.982 28 1
Kurcze fajna jest ta WM10 na Szadku przy nastawni Sz1 (zdjęcie Ryśka)(y)
Podejrzewam,że to model Michała;)
Szkoda, że p.Andrzej z EFC nie chce wznowić produkcji tych drezynek :(:cry::(:cry:
Tak to jest jak się odwleka pewne zakupy:mad: a myślę,że dorosłem już do tego aby sobie taki model złożyć :rolleyes:
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Imprezy 13
Imprezy 0
Imprezy 22
Imprezy 1
Imprezy 342

Podobne wątki