• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Impreza Modelarska Europa – 26-27. 02. 2022 spotkanie przy makiecie H0e

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.650 133 3
Proszę tutaj umieszczać tylko relację z imprezy. Wątek dyskusji na temat wyższości, niższości itd proszę kontynuować w gadkach-szmatkach.
Każdy kto się nie zastosuje zacznie odpoczynek od 1 miesiąca.
 

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
W imieniu swoim i całej mojej rodziny obecnej na spotkaniu w PT chciałam bardzo serdecznie podziękować Wszystkim którzy przyczynili się do tego, że mogłem spotkać się z tak fajnymi osobami. Porozmawiać, pośmiać się i wspaniale spędzić weekend. Nie będę wymieniał z imienia bo każdy z Was zasługuje na słowo dziękuję. W miarę możliwości wstawię jakieś zdjęcia. Pozdrawiam
L
 
Reakcje
2.464 79 2
Cieszę się że mogliśmy Ciebie poznać i wspólnie uczestniczyć przy makiecie. Co do motorówki to może się trochę zawstydzila na premierze :p Mam nadzieje że nas jeszcze odwiedzisz na kolejnej wąskiej imprezie. Pozdrawiam serdecznie.
 

jacekz

Znany użytkownik
Reakcje
1.322 6 0
Zamieszczam pierwszy filmik ze spotkania w Piotrkowie Trybunalskim.
Pozdrawiam wszystkich organizatorów. Dziękuję za możliwość filmowania.
Wspaniała prezentacja i zabawa. Szkoda, że miejscami szyny były brudne i lokomotywy traciły zasilanie.
 
Reakcje
2.464 79 2
Również dziękujemy serdecznie za przybycie oraz filmowanie naszej pracy. Oglądając swoją pracę z takiej perspektywy leje się miód na serce :) Dodam jeszcze ze podczas nagrywania filmu na wystawie panowała przerwa techniczna właśnie na czyszczenie torów w naszej grupie.
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
E

ESM

Znany użytkownik
Reakcje
963 5 0
ESM jeszcze raz dziękuje wszystkim za udział w wydarzeniu, które umożliwiło zwiedzającym zapoznanie się z makietą kolei H0e oraz makietą samochodową wyposażoną w Car System. (y):)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Imprezy 13
Imprezy 0
Imprezy 22
Imprezy 1
Imprezy 342

Podobne wątki