• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modelarnia w toruniu

maciekk

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.347 10 0
#1
witam wszystkich! mam zaszczyt zaprosić na otwarcie mojej modelarni w Toruniu dnia 26 maja tego roku godzinę i adres zamieszczę później. Teraz trwają prace remontowo budowlane prace są wykonane w 70 %
 
OP
OP
maciekk

maciekk

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.347 10 0
#3
nie dziękuje żeby nie zapeszyć ale mam nadziej że ktoś z forumowiczów przyjdzie na otwarcie :D
 

LeszekDM

Użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
93 0 0
#5
Trzymam kciuki!!! Jeżeli moje plany zawodowe pozwolą - z pewnością się pokażę.
Pozdrawiam z Grudziądza.
 
OP
OP
maciekk

maciekk

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.347 10 0
#6
niestety z powodów zdrowotnych przekładam otwarcie na 2 czerwca czyli o tydzień :cry: :cry: :cry:
 
OP
OP
maciekk

maciekk

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.347 10 0
#7
no wiec nadszedł czas żeby zaprosić wszystkich na otwarcie Modelarni dnia 02 . 06 tego roku czyli w środę . Modelarni oczywiście jest w Toruniu ulica św. Andrzeja Boboli 19 godzina otwarcia 18,00

cotygodniowe spotkania będą się odbywać co poniedziałek od 17


zapraszam wszystkich !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D
 
OP
OP
maciekk

maciekk

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.347 10 0
#9
modelarnie uważam za otwartą było kilka osób
ogólnie jak najbardziej pozytywnie
teraz czas zacząć budować moduły i spotykać się w poniedziałki o 17


P.S jakieś fotki z otwarcia wrzucę później
 

Podobne wątki