• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modela

Pd5

Znany użytkownik
Reakcje
1.942 24 8
#1
Zauważyłem na stronie Modelmania wagony firmy Modela. Czy ktos z forumowiczów moze mi przybliżyć te firmę, bo nie ukrywam, ze nigdy wczesniej się z nią nie spotkałem.
 

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.363 33 1
#4
Heoł. Mam wagon tej firmy i muszę przyznać, że stosunek jakości do ceny nie jest korzystny. Z drugiej strony jak na model z żywicy trzeba przyznać, że jest wykonany tak dobrze jak na to pozwala materiał. Opakowanie zaś to kryminał. Wagon nie miał szans dojechać bez drobnych uszkodzeń, więc tak właśnie dojechał- z drobnymi uszkodzeniami.
 

DziDzia

Mistrz tłuczniowania
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
854 3 0
#5
A ja nie mam modelu tej firmy, ale dlatego, że widziałem to przed kupnem. Stosunek jakości do ceny nie jest nie korzystny, tylko tragiczny. Żywica żywicą, ale to co widziałem, było krzywo poskładane/posklejane i tak samo dokładnie pomalowane. Opakowanie to pudełko z papieru (nawet nie kartonu) a wagon w środku był owinięty cienką folią piankową.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 0
Tabor 2
Tabor 24
Tabor 0
Tabor 1

Podobne wątki