• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

H0e Model wagonu pasażerskiego typu 1Aw - mocno kartonowy

PingwinRico

Znany użytkownik
Reakcje
4.017 23 2
#1
Hejo :)

Troszkę się zastanawiałem czy go pokazać, ale jak forum.modelarstwo, to modelarstwo! :X3:
W połowie 2015 roku przyszła mi ochota na wąskotorówkę. Przeglądając internet trafiłem na taki sobie schemat (bok, czoło, rozmieszczenie siedzeń) wagonu osobowego.
Sprawa dzieje się przed "Kruszwicą", czyli modelami, które już pokazałem. Wtedy trochę bałem się malowania farbami, więc... pociąłem kolorowe kartoniki. ;)
Nie było planu długofalowego. Wydrukowałem schemat i działałem na gorąco.
Model miał być też odskocznią od zawirowań w życiu.

Wagon 1Aw poczatek.jpg


Wagon 1Aw poczatek5.jpg


Wagon 1Aw poczatek8.jpg


Wagon 1Aw poczatek12.jpg


Wagon 1Aw poczatek14.jpg


Wagon 1Aw poczatek19.jpg


Wagon 1Aw poczatek20.jpg
 
OP
OP
PingwinRico

PingwinRico

Znany użytkownik
Reakcje
4.017 23 2
#11
Masz rację, ale jakby nie było - uszko jest bardzo z boku. ;)
Poza tym - dziękuję za komentarz. I za wszystkie inne. :kawa::)

Fotografia z sieci - nie moja.
1Aw_ustep_FPKW.jpg
 

Johannes

Użytkownik
Reakcje
56 0 0
#12
Już to napisałem, że modele Kolegi sią świetne jak zawsze, i tym razem też to w pełni potwierdzm. Mistrzostwo formy. Tym bardziej, że prace Kolegi Rico opierają sie na samodzielnych opracowaniach i rekonstrukcjach. To jest NAJCENNIEJSZE i "najwyższa półka". Wagonik 1Aw jest mi szczególnie bliski, bo troche się nim najeżdziłem... Wspomnienia... :)
 

Paweł.W-wa

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
1.434 17 0
#17
Patryk, Ty to chyba jakaś zakamuflowana opcja jesteś, albo "cuś" ;). Tak cichutko siedział i ..... Naprawdę pokłon wielki dla Twoich zdolności. Jestem pełen podziwu. Nie będę wymieniał wszystkich "ochów i achów" - koledzy już napisali, więc nie wypada się powtarzać, bo brak słów zwyczajnie. OGROMNA inspiracja i działanie na ambicję!(y)(y)(y)
 

Podobne wątki