• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model wózka motorowego serii WM15 by Jan-kol

jan-kol

Aktywny użytkownik
Reakcje
22 0 0
#1
Jak już kiedyś pisałem, zrealizowałem prototypowy model wózka motorowego serii WM15.
Model jest wykonany z blaszek trawionych plus kilka odlewów żywicznych jak resory, zbiorniki, przekładnie osiowe, siłowniki podnoszenia skrzyni ładunkowej itp.
 

Załączniki

Bipa1966

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#4
Rewelka Panie Marcinie !!! Myslalem z poczatku ze to foty prawdziwej maszynki hehehe :D
Sprzedajecie gotowce....czy tez bedzie opcja....zrob to sam.....z blaszek ??
 
Reakcje
0 0 0
#5
Nie będę sypał jaki to zachwyt i uznanie we mnie z powodu zobaczenia tego modelu. Przy modelach made by Jan-Kol zachwyt jest wbudowany automatycznie.

Jest szansa na zakup? Jeśli taka jaka cena (jeśli nie tu to zapraszam mr Kol'a na PW).
 
OP
OP
jan-kol

jan-kol

Aktywny użytkownik
Reakcje
22 0 0
#6
Witam,
odświeżam wątek. Gdyby ktoś był zainteresowany takim zestawem to proszę o info na priw.
W skład zestawu wchodzą:
-to co na zdjęciu (blacha, odlewy żywiczne, kalkomanie-w tym też na pulpit maszynisty, zestawy kołowe, zderzaki)
-Instrukcja obrazkowa oraz opisowa dzięki której można to ogarnąć:)
-płyta wraz ze zdjęciami poszczególnych etapów montażu oraz zdjęcia oryginału mojego autorstwa.

Zestaw umożliwia zbudowanie modelu WM15, którego fotki prezentuję powyżej, z wyjątkiem ładunku (w zestawie jest jedynie skrzynia narzędziowa i dodatkowo hak na żurawika)
Ilość ograniczona.







 

Podobne wątki