• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model parowozu OK22

Reakcje
4 6 0
#1
Wykonanie modelu parowozu Ok22-47 na konkurs modelarski w Gdańsku
Oryginał pracował w Strzemieszycach.Budowa modelu na podstawie rysunków technicznych oraz zdjęć.
Oto fotki budowy parowozu
 

Załączniki

Grzeju

Aktywny użytkownik
Reakcje
22 0 0
#6
No...sprężareczka prima sort, kryzy, zawory bomba!!!...ALE WYMIEŃ TE REFLEKTORY!!! Albo przynajmniej "elementy świecące", bo tak brzydzą ten piękny model,że aż strach.

No i mam pytanie.. czy on aby na pewno mieści się w skrajni? wagony w tle wskazywałyby ze jest baaaaaaardzo wysoki.
 

krzychu12231

Znany użytkownik
Reakcje
48 0 0
#7
No bardzo ładnie, ale jak powiedział przedmówca -świecidła do wymiany (zamontuj LED-y SMD). No i model wg mnie nie trzyma proprcji. Jest za wysoki.

P.S. Korzystałeś z części TOLOLOKO?
A właściwie z czego ten model?
 
OP
OP
Andrzej Motyl
Reakcje
4 6 0
#9
krzychu12231 napisał(a):
No bardzo ładnie, ale jak powiedział przedmówca -świecidła do wymiany (zamontuj LED-y SMD). No i model wg mnie nie trzyma proprcji. Jest za wysoki.

P.S. Korzystałeś z części TOLOLOKO?
A właściwie z czego ten model?
Według sugestii wymienię diody LED na diody smd.
Nie korzytałem żadnych części z TOLOLOKO. :!:
 

Podobne wątki