• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dyskusja Model EN57 - nasze oczekiwania...

J1974H0

Znany użytkownik
Reakcje
2.224 232 89
Osobiście napiszę tak, więcej pożytku by było, jakby zamienić to klepanie np na tworzenie nowych wątków o tym jak robicie modele w domu.
W pełni popieram, aczkolwiek nie sądzę by te gadki-szmatki komuś szkodziły.... jak ktoś ma ból żyłki to niech nie czyta. Aż tak nie na temat nie gadają. Mie tam śmieszy, jak niektórzy się spinają na te pisanie i wyrażają swoją pogardę dla piszących. Jak gdyby w jakiś sposób wpływało to na ich emocje. Wyluzujmy.

J1974H0

Znany użytkownik
Reakcje
2.224 232 89
Nie sądzę aby @CoCu czekał z niecierpliwością na moje jakieś relacje, a ta uwaga to zwykła kolejna zaczepka.... ale skoro....

...Nie ukrywam, że mistrzem modelarstwa nie jestem, ale ...np. Lyd1 GPM | Modelarstwo.info to fajny modelik na początek po długiej przerwie, Raz gorzej, raz lepiej, ważne że do przodu.

Ostatnio edytowane:

PP1970

Aktywny użytkownik
Donator forum
Reakcje
779 29 0
Nie robię i nie będę robił malowania, szpachlowania itd. Zamawiam takie prace u ludzi, którzy robią to dobrze.
Natomiast zajmuję się trochę elektroniką. Przerabiałem kolegom stare loki na cyfrowe. Tutaj przeróbka BR 106 na cyfrę - jedyny, który zrobiłem dla siebie :D

PS
Masz drugie konto, z którego komentujesz własne posty, czy to jakiś niezależny troll? Jeśli masz na niego wpływ, to poproś może, żeby też coś wniósł do dyskusji, albo ograniczył się do dania Ci "lajka".

PS2
Co znaczą "światła postojowe" w EU07, którą kiedyś robiliście dla SM? Czy jest jakaś instrukcja PKP, która to precyzuje / możesz wskazać wątek, gdzie być może jest to wytłumaczone?

jack_flash

Aktywny użytkownik
Reakcje
252 14 8
Nie sądzę aby @CoCu czekał z niecierpliwością na moje jakieś relacje, a ta uwaga to zwykła kolejna zaczepka.... ale skoro....
Nie robię i nie będę robił malowania, szpachlowania itd. Zamawiam takie prace u ludzi, którzy robią to dobrze.
Natomiast zajmuję się trochę elektroniką. Przerabiałem kolegom stare loki na cyfrowe. Tutaj przeróbka BR 106 na cyfrę - jedyny, który zrobiłem dla siebie :D
Nie dajmy sobie odebrać radości i satysfakcji z naszego hobby. Każdy robi to na swój sposób, o ile pozwala mu czas i chęci.