• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model elektrowozu serii ET42

Rokstedi

Znany użytkownik
PGM
Reakcje
1.506 0 0
#87
I ja dołączam swoje wyrazy uznania. Model nieprzeciętnej miary, a że zaprojektowany i zbudowany od podstaw.........brak słów żeby streścić myśli. Obejrzałem dokładnie zdjęcia. Wszystko czysto, ładnie, bez skazy. Zbudować model, któremu nie można nic zarzucić oglądając jego zdjęcia w dużym powiększeniu to naprawdę wielka sztuka. Możecie mi wierzyć na słowo. Wiem coś na ten temat. Jarek obowiązkowo masz być w tym roku w Poznaniu! Jeszcze raz wyrazy uznania.
 

michal.guminiak

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.416 7 0
#88
Jarek jest jednym z nielicznych Modelarzy na tym forum, to i wyniki jego pracy nie dziwią.
Model jeśli wystartuje, ma zapewnione mistrzostwo, a jeśli nie to i tak jest mistrzowski.
Zgadza się Pawle. Krótko i na temat. Piękny i doskonały model. Gratulacje dla Kolegi!

Model jest absolutnie genialny! Chylę czoła i podpisuję się pod słowami mojego przyjaciela Pawła.
Wielkie gratulacje!
 
OP
OP
Jarosław

Jarosław

Aktywny użytkownik
ŁKMK
Reakcje
737 4 0
#89
Coś by napisać za te wszystkie pochwały, bo nie wypada tak milczeć... Tylko nie wiem co :) Nie wiem czy model wystawię w jakimkolwiek konkursie, nie mam z tym żadnego ciśnienia. Wasze słowa uznania są dla mnie najlepszą nagrodą i zapłatą za włożony trud. Bardzo Dziękuję.

P.S. Chciałbym swoją działalnością zachęcić ludzi do budowania modeli lub ich przerabiania. Jestem przekonany, że w polskim świecie modelarzy kolejowych jest wielu nowych zdolnych ludzi posiadających nieodkryty, uśpiony talent, przez to, że firmy oferują dużo gotowych produktów. Panuje przykry ogólny pogląd: ,,Poczekam, aż może kiedyś zrobi np. Piko". Przez taki stan rzeczy wielu zdolnych ludzi chodzi po tym świecie nie wiedząc do czego ich ręce mogą być zdolne bo swoją działalność ograniczają tylko do biernego kupowania.
Pozdrawiam
 

newermind

Łowca cech
Zespół forum
ŁKMK
Reakcje
3.497 45 1
#90
Coś by napisać za te wszystkie pochwały, bo nie wypada tak milczeć... Tylko nie wiem co :) Nie wiem czy model wystawię w jakimkolwiek konkursie, nie mam z tym żadnego ciśnienia. Wasze słowa uznania są dla mnie najlepszą nagrodą i zapłatą za włożony trud. Bardzo Dziękuję.

P.S. Chciałbym swoją działalnością zachęcić ludzi do budowania modeli lub ich przerabiania. Jestem przekonany, że w polskim świecie modelarzy kolejowych jest wielu nowych zdolnych ludzi posiadających nieodkryty, uśpiony talent, przez to, że firmy oferują dużo gotowych produktów. Panuje przykry ogólny pogląd: ,,Poczekam, aż może kiedyś zrobi np. Piko". Przez taki stan rzeczy wielu zdolnych ludzi chodzi po tym świecie nie wiedząc do czego ich ręce mogą być zdolne bo swoją działalność ograniczają tylko do biernego kupowania.
Pozdrawiam
Święte słowa, Władco lochu! :p
W dzisiejszych - zdominowanych marketingowo - czasach, ludziska poświęcają więcej czasu, na klepanie w klawiaturkę i wyszukiwanie błędów produktu masowego, niż na budowę własnego ideału! Tym większy szacunek "Dinozaurze" modelowania! ;)
Pozdrowienia od emerytowanego "władcy kopert" ! :ROFL:
 

PiotrK

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
303 0 0
#92
Widziałem ten model osobiście na spotkaniu w Solcu Kujawskim.
Wykonanie powala, jazda płynna... nic tylko pozazdrościć umiejętności i cierpliwości.
Jarku, gratulacje!
 
Ostatnio edytowane:

xxx

Znany użytkownik
Reakcje
3.498 35 0
#95
Pewne jest, że nie jesteś modelarzem. Jesteś twórcą modeli. To zupełnie inna liga, dla mnie model jak i twórca w skali 1 do 10......10.
Domyślam się ilości wkładu w model ale efekt jest doskonały.
Wspaniała praca. Gratuluję.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 5
Tabor 2
Tabor 14
Tabor 60
Tabor 0

Podobne wątki