• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mocowanie do szyn

XFedraX

Użytkownik
Reakcje
2 0 0
#2
Też na nie trafiłem jakiś czas temu. Wyglądają fajnie, jedyne co mnie nie przekonuje to żywica jako materiał i to że nie mają kołeczków od spodu. Póki co za dużo mam na raz rozgrzebane, ale temat będzie kontynuowany. Cena rzeczywiście w porządku, wychodzi 45 PLN na metr toru, do przełknięcia.
 

Konrad 0

Moderator Skala 0 (1:43.5)
Zespół forum
Reakcje
294 0 0
#3
znalazłem takowe krajowej produkcji, w bardzo przystępnej cenie i jakości, o ile z małego zdjęcia można się o tej ostatniej przekonać w 100 %.
Jak się skontaktować z Mariem..? Na jego stronie/blogu nie ma żadnych danych w celu kontaktu.

Myślę, że mógłby zrobić też słupy trakcyjne do 0, czy zwrotniki...
 
Ostatnio edytowane:

Arturko

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#5
W marcu mogę Wam odlać co chcecie, potrzebuję tylko lepszej pogody, bo nie chcę żywic mieszać i suszyć potem odlewów w domu. Do tego czasu można zrobić wszelakie prototypy.
 

uboottd

Aktywny użytkownik
Reakcje
58 0 0
#6
Te od Maria są bardzo porządnie wykonane. Mam posklejany z nimi kawałek toru i trzyma się wszystko dobrze, więc może ta żywica nie jest jakąś wadą. Jedynym małym problemem jest to, że mocowanie jest do skalowej szyny S42. Gadałem z nim, żeby zrobił też do modelarskich, jak będzie zainteresowanie to pewnie da się przekonać. Zresztą on też jest 0-wcem, Konrad, może go zaproś ;)
 

AdrianL

Aktywny użytkownik
Reakcje
20 0 0
#7
Ja akurat mam tor w skali 1:25 od Maria i mimo,że jeszcze go nie skleiłem wygląda naprawdę konkretnie,w zasadzie odlew idealny podobnie jak odwzorowanie.Nareszcie skończyły się czasy,że pod każdy model wystawowy trzeba było ręcznie robić po metr toru...teraz się kupuje,montuje i maluje:) a więcej czasu zostaje na tabor
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Torowiska 0
Torowiska 19

Podobne wątki