• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja MM Transport

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#47
Jesteś kolejnym u którego nie napisałem komentarza. Po pierwsze, WITAM ponownie na pokładzie. Po drugie jestem zmartwiony, ale i zmotywowany bo "rywalizacja" z Tobą zawsze była bardzo fajna :D

Ale przejdę do najważniejszego, czyli modele, bo one u Ciebie prezentują klasę mistrzowską. Dopracowanie detali i zrobienie ich w takim typowo polskim klimacie, czyli bez zbędnych fajerwerków czyni te modele dopracowanymi do perfekcji oraz oddającymi realia naszych dróg. Zdjęcia na nowej dioramce są ekstra. Jedynie nie pasuje mi w tle elewacja budynku. Wiem że z naturalnym tłem jest ciężko czasem, albo nie ma chęci i czasu na szukanie go, ale nie raz udowadniałeś że potrafisz znaleźć genialną scenerie gdzie czasem ciężko było ocenić czy to model czy 1:1. No i pozostaje mi czekać na kolejne, a tym czasem spadam robić coś przy swoich, bo w moim temacie niedługo, ba już jest pustka :D A konkurencja jak widać nie śpi :D
 

Podobne wątki