• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja MM Transport

Michał M.

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
#1
Po dłuższej nieobecności powracam, jak na razie będę prezentował moją "modelową" firmę powstałą w 2011 roku zajmującą się transportem chłodniczym (jak na razie :cool:) na terenie Europy oraz Azji. Flota składa się z 13 pojazdów spełniających normy spalin EEV i Euro6. Na początek parę zdjęć. (y)

DSC06984 kopia2.JPG
DSC06980 kopia.jpg
DSC06983 kopia.jpg
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#3
Niezła flota, zapowiada się mega ciekawie. Od razu zwraca uwagę patent z przeniesieniem loga na atrapę w nowym Volvie, tak to powinno wyglądać od początku.
 
OP
OP
Michał M.

Michał M.

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
#12
Dzięki za komentarze Panowie i Pani! :LOL:
Marcel, są to lampki z blaszki fototrawionej.

Pora na pojazd, który jest w firmie od początku. ;)

1. Volvo FH16 600 Globetrotter XL + Schmitz S.KO
DSC07000 kopia.jpg
DSC06993 kopia.jpg
DSC06994 kopia.jpg
DSC06996 kopia.jpg
DSC06998 kopia.jpg
DSC06995 kopia.jpg
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#13
Świetny model i świetne tło bez niego prezentacja nie byłaby na 100% a tak rewelacyjnie się prezentuje to Volvo na takim tle .

Ale jak to jest pierwsza maszyna w firmie to trochę słabo , przydało by się jakieś starsze auto dla podniesieni i podkreślenia historii firmy i jej doświadczenia .:D:D:D:D:D
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
#16
Co mogę powiedzieć , model kapitalny . Tak jak napisał Mikołaj tło też perfekcyjne . Kolejny temat w których będziemy pisać tylko ohh i ahh :D co mnie osobiście niezmienie cieszy .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.548 386 20
#19
Piękne fotki grupowe. Model pierwszego Volvo wygląda świetnie. Te dodatki niesamowicie urealniają zestaw. Tło dodaje wielkiego uroku. No i genialne fotki. Gratuluję
 

Podobne wątki