• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

MKprojekt: KTO ROSOMAK HO- 17 WBZ Międzyrzecz

Michal88

Aktywny użytkownik
Reakcje
488 15 0
#1
KTO ROSOMAK z 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej w Międzyrzeczu

Nowość, otwieram nowy rozdział, kiedyś były autobusy a teraz kolejny: pojazdy bojowe. Model wykonany techniką drukowania w wysokiej rozdzielczości z elementami odlewanymi z żywicy (min. lufa element który jest podatny na wypaczenia w wydruku tu jest zastąpiona na odlewaną) oraz z metali, skala 1:87. Barwy z okresu ok. 2014 identyczne dobrane odcienie, układ plam zgadza się jak na oryginalnym pojeździe, oznaczenia także, bazowałem na zdjęciach i schematach. Model także ma wiernie odwzorowane opony z bieżnikiem MICHELIN oraz wszelkimi numerami min. rozmiar itd. Całość malowana aerografem z zastosowaniem różnych technik min. cieniowania, wypłowienia na końcu nałożone filtry, wash, patyna oraz suchy pędzel i inne.
Produkcja ruszyła pełną parą kto chce to może zamawiać Cena 370zl a wycięta i grawerowana laserowo podstawka gratis. U mnie klient ZAWSZE dostaje to co zamawia bez zwłoki np 1 rocznej dostawy jak inni robią... Pierwsza sztuka pojawi się dzisiaj na Allegro od 1zł !.
 

Załączniki

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.550 68 0
#2
Co prawda militaria to nie moja bajka, ale model piękny(y)
A co do terminów, to jako były klient mogę potwierdzić, kontakt na bieżąco oraz satysfakcja po otrzymaniu modelu gwarantowana!, no i serwis w razie problemów;).