• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Misiek21 come back warsztat

Reakcje
0 0 0
#1
Po rozmowie z Maverickiem.
Może się uda skończyć to najpiękniejsze BMW serii 7, nie wiem czy nie będzie cza ciąć kolejnej gdyż jeden bok się spaprał, może się uda wyprowadzić.

BMW E38 L7
 
M

Maverick

Gość
#4
No to wreszcie Misiek21 powraca :) Tak jak rozmawialismy brakowalo mi twoich relaci z "Twojego warsztatu". Zapowiada się znowu fantastyczny model tym razem BMW i to w bardzo rzadkiej wersji i już wiem komu się spodoba najbardziej, i by chcial go mieć w swojej kolekcji... prawda Mafo? :D
Misiek pokaż może zdjęcie orginalu bo pewnie co niektórzy nie znają tego modelu tej 7-ki jak ja wcześniej dopóki mi nie pokazaleś orginalu. Czekam na więcej fotek z postępu prac nad tym modelem i nie tylko nad tym ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#5
Oj, tak. Przyglądam się właśnie po cichutku i ciekaw jestem dalszych prac. A skoro zostałem wywołany do tablicy to jestem. Model zapowiada się bardzo ciekawie. Jak do tej pory to żadna firma nie wypuściła E38 w wersji long. Nawet ta, która była wydana jako 750iL z filmu z Jamesem Bondem też ma budę zwykłą. A posiadać w kolekcji to oczywiście, że bym chciał. :)
 

Korzonek

Aktywny użytkownik
Reakcje
130 0 0
#6
Tak, na to czekałem. Misiek zawsze podziwiałem Twoje przeróbki modeli i zawsze byłem, jestem i pewnie będę pod ogromnym wrażeniem. Czekam na dalsze relacje :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 50
W robocie 6
W robocie 2
W robocie 7
W robocie 14

Podobne wątki