• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Misiek21 1:18 My Dream

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#21
Piekny model.Ilość detali powala a wykonanie wydechów to poprostu rewelacja.Cóz cena pewnie odpowiednia co do jakości.Muszę przyznać że coraz bardzije mi chodzi po głowie jakiś model w 18ce.
 
OP
OP
misiek21
Reakcje
0 0 0
#25
BMW E38 750iL Otto Mobile (jedyny producent, który oferował tą piękną z linii 7 w skali 1:18)
Model wykonany bardzo dobrze, bogaty w detale (jednak życzyłbym sobie, żeby miał ruchome części) chodź można znaleźć kilka drobnych niedociągnięć produkcyjnych np. ślady kleju czy wady powłoki lakierniczej jestem z niego zadowolony. Następny będzie w 1:1.

_DSC4794.jpg

_DSC4796.jpg
_DSC4799.jpg
_DSC4800.jpg
 
OP
OP
misiek21
Reakcje
0 0 0
#30
Dzięki za wpisy. Jeszcze tak rozmyślam nad tą anteną, pierwsze nie widziałem jeszcze takiej na żadnym e38, drugie pasuje jak pieść do nosa. Ogarnia ktoś gdzie dostanę felgi w tej skali, jakiś sklep najlepiej polski?
Wklejam jeszcze pozostałem moje modele, które dzięki uprzejmości hostingowi picturepush wyfrunęły.

Fiat 642 RN FERRARI Renntransporter CMC oraz Redline
_DSC4165.jpg


Tipo 156 Sharknose Exoto (to już chyba najwyższa mi znana półka modelarska)

_DSC4579.jpg
_DSC4580.jpg
_DSC4581.jpg
_DSC4583.jpg
_DSC4584.jpg
_DSC4586.jpg
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#34
BMW 750 iL najładniejszy flagowy BMW ze wszystkich dotychczasowych siódemek. Kolor również bardzo ładny. Wykonanie rewelacyjne i rzeczywiście szkoda, że nie wypuścili go z otwieranymi elementami.
Detale powalają, szczególnie wykończenie jak przystało na limuzynę z Monachium: bardzo luksusowe i dokładne. Widać, że nawigacja już odpalona. Nic tylko wsiadać zapinać pasy i palić gumy w środku ;)
Model Ferrari z początków historii Grand Prix wygląda jakby był prawdziwym odrestaurowanym bolidem w skali 1/1. Wykonanie i spasowanie zdejmowanych osłon poszycia bolidu perfekcyjne. Otwarty model
wygląda tak pięknie i oszołamiająco, że oglądając go można się wzruszyć. Piękno tkwi w szczegółach i producentowi z najwyższej modelarsksiej półki udało się to osiągnąć. Prezentacja skromna ale wyszukana.