• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Miniversum Budapeszt

Makases

Użytkownik
Reakcje
78 1 0
#1
W styczniu miałem okazję pozwiedzać stolice Węgier - Budapeszt. Napotkałem tam na atrakcję zwaną Miniversum.
Jest to ogromna makieta wykonana w skali 1:100 ukazująca Węgry oraz niektóre tereny Austrii i Niemiec. Na makiecie jest odwzorowany cykl dnia i nocy. Co 20 minut światła w budynku są zapalane i gaszone. Poniżej krótka fotorelacja z makiety (przepraszam za jakość niektórych zdjęć).
IMG_0901.JPG IMG_0902.JPG IMG_0905.JPG IMG_0906.JPG IMG_0907.JPG IMG_0909.JPG IMG_0910.JPG IMG_0915.JPG IMG_0918.JPG IMG_0919.JPG IMG_0921.JPG IMG_0923.JPG
 
OP
OP
Makases

Makases

Użytkownik
Reakcje
78 1 0
#6
Niestety nie zauważyłem Pana relacji przed utworzeniem wątku. Zdjęcie były robione również, kiedy światła były zapalone. Zdjęcia są ciemne, gdyż odwiedziłem Miniversum wieczorem koło godziny 18.