• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Militarne Lotus102

OP
OP
lotus102

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#44
Tak wiem .przewodnim tematem jest dział ciężarowych..ale są tacy jak Ty .ja czy parę innych którzy lubią i posiadają inne tematy a tam cisza .jeden lub dwa kometarze a czasami ani jeden..
 

Piotr M.

Znany użytkownik
Reakcje
1.216 86 30
#54
Może wątek nie cieszy się popularnością bo po prostu jest słaby?
Pokazujesz model, a ani opisu, ani producenta nawet nie wiadomo co to jest jak ktoś nie jest obeznany w temacie. Takie pokazywanie dla pokazywania i wręcz wymuszanie jakiejkolwiek dyskusji na siłę no bo o czym tu pisać, i tu taka ciekawostka działu samochodowego, przynajmniej większości wątków bo niektóre są naprawdę rewelacyjne, czego byś nie wrzucił to generalnie cały czas te same osoby piszą dokładnie to samo, super, ekstra model, podoba mi się i tak w kółko, bo przecież inaczej wątek by umarł. Chłopaki weźcie się w garść, niektórzy mają kolekcję i umieją w atrakcyjny sposób ją zaprezentować, inni z kolei potrafią pisać rzeczowo, a nie w kółko to samo.
Ale w sumie to i tak na szczęście nie moje podwórko...
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
lotus102

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#55
Może wątek nie cieszy się popularnością bo po prostu jest słaby?
Pokazujesz model, a ani opisu, ani producenta nawet nie wiadomo co to jest jak ktoś nie jest obeznany w temacie. Takie pokazywanie dla pokazywania i wręcz wymuszanie jakiejkolwiek dyskusji na siłę no bo o czym tu pisać, i tu taka ciekawostka działu samochodowego, przynajmniej większości wątków bo niektóre są naprawdę rewelacyjne, czego byś nie wrzucił to generalnie cały czas te same osoby piszą dokładnie to samo, super, ekstra model, podoba mi się i tak w kółko, bo przecież inaczej wątek by umarł. Chłopaki weźcie się w garść, niektórzy mają kolekcję i umieją w atrakcyjny sposób ją zaprezentować, inni z kolei potrafią pisać rzeczowo, a nie w kółko to samo.
Ale w sumie to i tak na szczęście nie moje podwórko...
Jeżli mój temat jest słaby to w jakim celu go oglądasz i opisujesz..jeżeli to nie jest temat którym jesteś zainteresowany....ja nie piszę w tych tematach gdzie jest mi brak wiedzy i tego się nie wstydzę..w jakim celu miałbym to robić...
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#58
Kolekcja wojskowych samochodów zacna, ale jakbyś jeszcze opisał każdy samochód lub chociaż dał nazwę marki i modelu to byłoby świetnie. Nie każdy zna się na wojskowych samochodach, a warto byłoby wiedzieć co się ogląda.;)
 

Podobne wątki