• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Militarne - Brodagaz

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.416 110 1
Gwiazda i krzyż... prawie jak sierp i młot;)

Sory, ale dla mnie ten samochód wygląda jak sprzęt leśnika albo niedzielnego myśliwego. Żeby nie wiem jakie mu łaty namalowali nie wygląda mi na wojskowy. To jak skośnookie terenówki. Nawet ubłocone są grzeczne i bez charakteru. Nie mają tego pazura co wczesny Landrower czy Willys.

No a teraz pójdę po hełm niemiecki, bo się zaraz zacznie... :cool:
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.332 108 2
Gwiazda i krzyż... prawie jak sierp i młot;)

Sory, ale dla mnie ten samochód wygląda jak sprzęt leśnika albo niedzielnego myśliwego. Żeby nie wiem jakie mu łaty namalowali nie wygląda mi na wojskowy. To jak skośnookie terenówki. Nawet ubłocone są grzeczne i bez charakteru. Nie mają tego pazura co wczesny Landrower czy Willys.

No a teraz pójdę po hełm niemiecki, bo się zaraz zacznie... :cool:
Może nie wygląda na mega militarny ale to prawdziwa rasowa terenówka ze stałym napędem na 4 koła i z trzema blokadami w serii, do tego mocne mosty i reduktor tylko niestety gnije :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.844 386 20
Świetny jest ten Sprinter w barwach wojskowych. To był chyba jeden z ostatnich projektów firmy AdamModellbau. Nawet pomagałem mu zdobyć zdjęcia z kutnowskiej firmy AMZ, która zbudowała właśnie tego typu karetkę wojskową na Sprinterze.

P.S.
Sprawdziłem u siebie i to był 2013 r. a powstało kilka lub kilanaście sztuk tej karetki. Oryginalny miał jeszcze klimatyzator z tyłu na dachu. ;) :)
 
Ostatnio edytowane:

Podobne wątki