• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Militarne - Brodagaz

M

Maverick

Gość
#22
Tak samo jak Irokezowi i mi podoba się bardziej ten szkrzyniowy z HDSem i fakt te niebieskie koguty jakoś też mi tam nie pasują, chyba raczej powinny być pomarańczowe.
 
M

Maverick

Gość
#26
A dla mnie ten Hummer w tym kolorze jak najbardziej się podoba choc na tych z zoomowanych zdjęciach to ten bieżnik z tym "przedzialkiem" po srodku mnie kluje w oczy i chyba bym pokusil się o zaingerowanie papierem sciernym w ten element.
 
M

Maverick

Gość
#32
Modele ROCO są swietnie wykonane z mnóstwem detali i ten model jest na to doskonalym przykladem. Taka mala ciężarówka a ile szczegolów (y) A te felgi to powinien być wzorzec dla innych producentów.
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#33
Magirus z Roco to przykład dla innych firm jak należy robić modele.Może nie ma detali w postaci pomalowanych świateł czy jakies nadruki, ale same wykonanie kabiny, skrzyni i tych wszystkich detali sprawia że większość dzisiejszych firm jest dalego za murzynami.Lata mijają, technika idzie do przodu a modele pojazdów z firmy Roco pozostają nadal tymi z lepszych.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#34
Taaak... Model wykonany genialnie. Odwzorowanie szczegółów, to majstersztyk. Takich modeli to już chyba nie będzie. Przy tej masówce niemieckie firmy produkują w krajach dalekiej Azji i jakość się wielokrotnie rozjeżdża.
 
M

Maverick

Gość
#38
Powiem krótko: Dla mnie BOMBA(y)
Zil bardzo ladnie "podbrudzony" a na ostatniej fotce brak tylko platform i byla by scenka transportu z poligonu.
 

Podobne wątki