• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pytanie? Miganie oświetlenia wagonu

Dymitry

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam, wykonałem ostatnio własnoręczne oświetlenie wagonów PIKO i pojawił się problem. Nie potrafię dojść do tego jak rozwiązać problem migotania światła. Instalacja wykonana w następujący sposób: listwa LED, mostek prostowniczy 2A, stabilizator napięcia 8V, kondensator 820uF 25V. Odbieraki prądu probowalem wykonać z blaszki miedzianej 0.1mm oraz mosiężnej 0.1mm, w obu przypadkach występuje migotanie świateł podczas powolnej jazdy oraz rzadsze podczas szybkiej. Ośki wyczyszone papierkiem ściernym oraz benzyną ekstrakcyjną. Może ktoś znajduje w tym błąd lub podpowie jak dobrze ułożyć blaszki aby bezproblemowo odbierały prąd? Nie potrafię sam tego rozwiązać. Załączam zdjęcia wykonanych odbieraków oraz tego jak dane oświetlenie wygląda. Proszę o pomoc.
 

Załączniki

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Mam pytanie 5
Mam pytanie 1
Mam pytanie 1

Podobne wątki